Wynajem krótkoterminowy

wynajem krótkoterminowy szczecin

Wypożyczalnia samochodów RDG posiada w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe. Oferujemy również auta dostawcze w różnej zabudowie, które zadowolą wszystkich naszych klientów. Samochody  które posiadamy są nowe ich stan techniczny jest idealny.

Oferta wypożyczalni jest bardzo elastyczna, nieważne czy wynajmujesz samochód na jeden dzień czy cały miesiąc. RDG wypożyczalnia samochodów Szczecin  z pewnością  spełni Twoje oczekiwania i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Potrzebujesz wypożyczyć busa? W naszej ofercie znajdziesz samochody dostawcze do przewozu nawet 7 osób.  Są to tzw. brygadówki wykorzystywane przez firmy firmy budowlane. W naszej ofercie posiadamy również busy 9 osobowe, dzięki którym będziesz mógł komfortowo podróżować ze swoimi bliskimi udając się na narty.

Aby móc zagwarantować naszym klientom wysoki poziom bezpieczeństwa w naszej flocie znajdują się tylko najlepsze modele samochodów osobowych i dostawczych. Wybieramy sprawdzone modele, które są doceniane przez wielu klientów.

Zadzwoń do nas