Wynajem krótkoterminowy

wynajem krótkoterminowy szczecin

ZALETY WYNAJMU KRÓTKOTERMINOWEGO W SZCZECINIE

Krótkoterminowy wynajem samochodu w dzisiejszych czasach stał się niezwykle popularny. Dzieje się tak dlatego, to rozwiązanie posiada wiele istotnych zalet.

Wypożyczalnia samochodów RDG posiada w swojej ofercie nie tylko samochody osobowe. Oferujemy również auta dostawcze w różnej zabudowie, które zadowolą wszystkich naszych klientów. Samochody  które posiadamy są nowe ich stan techniczny jest idealny.

Oferta wypożyczalni jest bardzo elastyczna, nieważne czy wynajmujesz samochód na jeden dzień czy cały miesiąc. RDG wypożyczalnia samochodów w Szczecinie  z pewnością  spełni Twoje oczekiwania i każdy znajdzie w niej coś dla siebie.

Potrzebujesz wypożyczyć busa? W naszej ofercie znajdziesz samochody dostawcze do przewozu nawet 7 osób.  Są to tzw. brygadówki wykorzystywane przez firmy firmy budowlane. W naszej ofercie posiadamy również busy 9 osobowe, dzięki którym będziesz mógł komfortowo podróżować ze swoimi bliskimi udając się na narty. Aby móc zagwarantować naszym klientom wysoki poziom bezpieczeństwa w naszej flocie znajdują się tylko najlepsze modele samochodów osobowych i dostawczych. Wybieramy sprawdzone modele, które są doceniane przez wielu klientów.

  • Niskie koszty krótkoterminowego wynajmu samochodów

Przede wszystkim krótkoterminowy wynajem samochodu nie generuje wysokich kosztów. Oznacza to, że jest on dostępny niemalże dla każdego. Jeżeli nie stać kogoś na kupno własnego samochodu albo ktoś po prostu nie chce samochodu kupować, jednak potrzebuje go na parę dni, to może go po prostu wynająć. Oczywiście przed podpisaniem umowy warto przeczytać, czy dana wypożyczalnia nie ma zapisanych w umowie kruczków prawnych, przez które koszty wynajmu znacznie wzrosną. Warto przede wszystkim sprawdzić, czy w umowie nie ma zapisanego limitu kilometrów, a jeżeli jest to ile on wynosi. Po przekroczeniu takiego limitu płaci się bardzo dużo za dalszą jazdę.

  • Wynajem samochodu na wakacje

Opcja ta sprawdza się również świetnie, jeżeli ktoś wybiera się na wakacje bez auta. Wiadomo, że więcej miejsc można pozwiedzać, jeżeli posiada się auto, którym można tak naprawdę wszędzie dojechać. Wiadomo, że przykładowo za granicę szybciej i wygodniej jest się dostać samolotem. Jazda swoim autem może być niezwykle męcząca i bardzo długa. Dzięki jednak opcji krótkoterminowego wynajmu na wakacjach można mieć dalej samochód.

  • Wynajem auta na minuty albo parę godzin

Wypożyczalnie samochodów stwarzają również możliwość wynajmu auta tak naprawdę tylko na kilka godzin. Jeżeli więc musimy szybko pojechać w konkretne miejsce i nie mamy samochodu, to możemy go wynająć z wypożyczalni. Oczywiście firmy takie zazwyczaj zastrzegają minimalny czas, na jaki trzeba wynająć samochód, jednak okres ten nie jest długi. Krótkoterminowy wynajem samochodu to bardzo dobra opcja dla każdego klienta.

  • Odbiór i zwrot auta z dowolnego miejsca

Inną zaletą tego rozwiązania jest to, że wiele wypożyczalni przywozi samochód w konkretne miejsce osobie, która zdecydowała się go wynająć. Po upływie okresu wynajmu osoba taka z powrotem przyjeżdża aby taki samochód odebrać. Tak naprawdę więc, aby wynająć samochód nie trzeba nawet jechać do wypożyczalni. Wszystko można załatwić tak naprawdę telefonicznie, a samochód zostanie nam dostarczony przed drzwi.

  • Nowe i wygodne samochody na wynajem

Wynajmowany samochód można sobie wybrać. Jest to świetna opcja dla osób, których nie stać na nowe samochody a chciałyby się takimi poruszać. Wynajem auta na minuty albo kilka godzin czy parę dni generuje niskie koszty i stwarza możliwość wypróbowania tak naprawdę wielu modeli samochodów. Po zakończeniu wynajmowania konkretnego można wypożyczyć sobie całkiem inny model. Jest to więc również bardzo dobra opcja dla osób, które są zafascynowane motoryzacja. Jest to również świetna opcja dla osób, które chciałyby kupić samochód a przed tym chcą go wypróbować. Po jeździe próbnej można podjąć decyzję o kupnie konkretnego modelu.

Podsumowując można powiedzieć, iż krótkoterminowy wynajem samochodu posiada wiele zalet i nie generuje wysokich kosztów. Opcja ta jest dostępna zarówno dla osób zainteresowanych szeroko pojętą motoryzacją i chce wypróbować konkretne modele samochodu ale również dla osób, które naprawdę samochodu potrzebują.