BMW 7 LIMUZYNA

BMW 7 wynajem aut luksusowych w Szczecinie

BMW 7 Limuzyna

BMW serii 7 od samego początku najbardziej luksusowy samochód w gamie BMW. Limuzyna dla prezesa. Niespotykany komfort podróżownia super osiągi. Wypożycz BMW 7 w Szczecinie i ruszaj w drogę. Poznaj rzadko spotykany dynamiczny charakter i opcje wyposażenia modelu BMW serii 7. Zasmakuj luksusu i komfortu z ekskluzywnymi samochodami BMW do wynajęcia w Szczecinie.

 

 

 

SEGMENT F

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Automatyczna

Ilość drzwi: 4

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

650 zł

15-30 dni

700 zł

1-15 dni

800 zł

Kaucja zwrotna 2000 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

BMW 7 LIMUZYNA DLA PREZESA NA WYNAJEM

BMW Seria 7 rozpoczęło produkcję w 1979 roku. Od tego czasu seria ta produkowana jest nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Od tego roku powstało 9 generacji modelu 7. Stanowi ona klasę luksusową aut osobowych. Jeżeli jesteśmy zainteresowani zakupem tego samochodu jako nowego to musimy liczyć się z kwotą od 50 000 złotych do 834 000 złotych. Jednak dalej nie jest to duża kwota jeżeli mówimy o tej klasie samochodów.

ELEGANCJA I MOC W ZASIĘGU RĘKI

Za jakość po prostu trzeba zapłacić. Co ważna napęd w tej serii możemy spotkać zarówno na 4 koła, jak i napęd tylny oraz stały napęd na 4 koła. Główny rodzaj paliwa to benzyna, ale oczywiście istnieją modele napędzane jako diesel oraz elektryczne. Bardzo ciekawi was na pewno jakie jest średnie spalanie w tym samochodzie. Odpowiedź znów będzie się wahała pomiędzy 5,6 a 12,9 l na 100 km. Wszystko zależy od rodzaju silnika zamontowanego w danym modelu. Im większa moc i liczba koni mechanicznych tym większe spalanie. Jest to powiązane i od zawsze stanowi pole do dyskusji wśród analityków samochodowych.

BMW 7 LUKSUSOWA LIMUZYNA NA WYNAJEM W SZCZECINIE

Warto także dodać, że seria 7 posiada 5 siedzeń oraz 4 drzwi. Wymiary także się wahają od 4910 mm do 5260 mm długości, a szerokości od 1845 do 1902 mm. Jak widać wszystko zależy, który model serii 7 na wynajem w Szczecinie mamy na myśli. Jeżeli wolimy samochód typu kombi, to wiadomo, że długość będzie znacznie większa niż w modelu typu sedan. Wszystko zależy od typu auta jakie mamy zamiar wybrać. Żeby rozpędzić się do 100 km/h potrzebujemy od 5 do 11 sekund. Jest to bardzo krótki czas jeżeli weźmiemy pod uwagę rozmiar samochodu. RDG wynajem samochodów luksusowych w Szczecinie
Zadzwoń do nas