AUDI A6

Audi A6 wynajem aut luksusowych w Szczecinie

SEGMENT E

AUDI A6

Przepiękny agresywny Audi A6 to samochód osobowy klasy premium jest produkowany pod niemiecką marką Audi od 1994 roku. W 2018 roku weszła do produkcji piąta generacja pojazdu. Auto dostępne jest w naszej wypożyczalni. Jest chętnie wynajmowany do ślubu.

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Diesel

Skrzynia biegów: Automatyczna

Ilość drzwi: 4

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

450 zł

15-30 dni

500 zł

1-15 dni

550 zł

Kaucja zwrotna 1000 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

WYNAJEM LIMUZYNY DO ŚLUBU

Szukając samochodu dla siebie zawsze należy najpierw ustalić swojego oczekiwania. A tym co każdy pragnie mieć to pewność, że wsiadając do swojego auta dotrze dokładnie tam gdzie planuje trafić. Zatem poszukując idealnego modelu nowego samochodu istotne jest bezpieczeństwo i komfort.
Niewiele jest samochodów na których można polegać równie dobrze co na AUDI A6. Pod wieloma względami jest to absolutny lider w kategorii luksusowych samochodów osobowych.

PRESTIŻ PODCZAS WYNAJMU NOWEGO AUDI

Model ten został zaprojektowany zgodnie z myślą o nowoczesnych rozwiązaniach, dzięki czemu oferuje swoim pasażerom wysoki komfort jazdy wynajętym samochodem. Zapewniają to różnego rodzaju systemy asystujące, klimatyzacja i wiele innych udogodnień. Cała obsługa samochodu jest bardzo intuicyjna, ponieważ wprowadzając nowe ulepszenia, producent myślał przede wszystkim o funkcjonalności. Design samochodu jest bardzo elegancki, co sprawia że auto to wspaniale prezentuje się na drodze.  Jednocześnie limuzyna AUDI A6 to samochód dla każdego, komu zależy na ekologicznych rozwiązaniach. Jego emisja CO2 jest zaskakująco niska, co sprawia, że jeżdżąc tym autem nikt nie musi się martwić o swój wpływ na środowisko naturalne.

AUDI LUKSUS KTÓREGO PRAGNIESZ

Oprócz tego AUDI A6 jest jednym z modeli, które zapewniają stosunkowo małe zużycie paliwa. Zatem wybór tego modelu dla siebie jest także rozwiązaniem ekonomicznym.  Dlatego też każdy kto szuka nowego samochodu osobowego na pewno powinien rozważyć zakup AUDI A6. Jest to doskonały samochód dla całej rodziny, zawsze zapewniając komfort i bezpieczeństwo dla każdego pasażera. Sprawdź i wypożycz samochód nawet na krótki test.

Zadzwoń do nas