BMW 5 LIMUZYNA

BMW 5 wynajem aut luksusowych w Szczecinie

BMW 5 Limuzyna

BMW serii 5 to piękny samochód  klasy wyższej produkowany przez niemiecką markę już  od 1972 roku. W 2017 roku na rynek trafiła kolejna już siódma generacja. BMW serii 5 to nowoczesna biznesowa limuzyna. Idealnie spełnia wszelkie wymogi stawiane samochodom tej wyższej klasy.

 

 

 

SEGMENT E

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Automatyczna

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  450 zł

  15-30 dni

  500 zł

  1-15 dni

  550 zł

  Kaucja zwrotna 1000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  BMW 5 LIMUZYNA ZE SPORTOWYM ZACIECIĘCIEM

  Wypożyczalnia samochodów Szczecin RDG ma w swojej ofercie naprawdę wyjątkowe auto BMW 5. To pojazd dla osób, które lubią się wyróżniać i potrafią docenić moc drzemiącą pod maską. BMW 5 przeznaczone jest dla zdecydowanych klientów, ceniących motoryzację, wysoką jakość, komfort podróżowania oraz klasę pojazdu. BMW Seria 5 produkowane jest od 1974 roku nieprzerwanie do dnia dzisiejszego. Wyposażony jest w nadwozie typu kombi a także typu sedan. Od 1974 roku powstało dokładnie 18 generacji tego samego modelu. Seria 5 zalicza się do klasy executive aut osobowych. Żeby kupić nowe BMW seria 5 to musimy zapłacić od 25 000 złotych do 569 000 złotych. Jak widać przedział jest dość szeroki, a jest to związane z dużą liczbą modeli oraz dostępnym wyposażeniem.

  SAMOCHÓD Z TYLNYM NAPĘDEM DO WYNAJĘCIA

  Ważna jest też moc maksymalna, która w zależności od modelu waha się od 63 do 441 kW, co w koniach mechanicznych daje od 86 do 600 koni mechanicznych. Daje to prędkość maksymalną na poziomie 203-250 km/h. Żeby przyspieszyć do 100 km/h potrzebujemy zaledwie 4.7 do 11,9 sekund. Możliwe pojemności silnika zaczynają się od 1766 a kończą na 4999 cm3. Od dwóch do czterech zaworów przypada na każdy cylinder. Jest to dość ciekawe, ponieważ jest to znacząca różnica w porównaniu do innych samochodów osobowych podobnej klasy. Warto dodać, że cała seria 5 posiada napęd zarówno na 4 koła jak i napęd tylny.

  WYPOŻYCZ LIMUZYNĘ DO ŚLUBU

  Posiada także możliwość zamontowania napędu stałego na 4 koła. Żeby jeździć BMW seria 5 potrzebujemy benzyny lub diesel. Są produkowane także modele ładowane elektrycznie jednak w dalszym ciągu stanowią one mniejszość na rynku samochodowym. Minie jeszcze sporo czasu zanim benzyna oraz ropa zostaną wyparte przez energię elektryczną. Dalej przeważają tu zbyt wysokie koszty utrzymania samochodu elektrycznego oraz wysokie koszty jego zakupu. Samochody napędzane benzyną nie tylko mają lepsze podzespoły i silniejsze systemu, ale także są zdecydowanie tańsze w utrzymaniu. Bezpośrednim konkurentem tego modelu bmw jest Mercedes klasy E oraz Audi A6