TOYOTA AVENSIS

Toyota Avensis wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT D

TOYOTA AVENSIS

Toyota Avensis produkowana od roku 1997  to limuzyna segmentu D wypierając z rynku model Carina E. Jest jednym z najpopularniejszych samochodów w swojej klasie obok Passata czy Skody SuperB. Toyota Avensis zyskała ogromną popularność dzięki swojej niezawodności.

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  250 zł

  15-30 dni

  280 zł

  1-15 dni

  300 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  TOYOTA AVENSIS STYL I ELEGANCJA

  Toyota Avensis to model produkowany od 1997 roku. Stanowi limuzynę segmentu D, zwanego inaczej średnią klasą. W tejże klasie stanowi jeden z najpopularniejszych modeli, a także jest dość często kupowanym modelem marki Toyota. Auto stanowi modernistycznego następce modelu Carina E. W 2003 roku japoński koncern przedstawił ulepszony model auta, który trzy lata później został poddany kolejnemu liftingowi. Dzięki temu pojawiła się trzecia generacja modelu, Avensis III. Bez względu na generację, model stanowi jeden z popularniejszych samochodów klasy średniej. Wynajem auta to tylko kilka chwil.

   

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW W SZCZECINIE RDG O TOYOCIE

  Nadwozie modelu Avensis nie wyróżnia się niczym szczególnym. Warto jednak zwrócić uwagę na subtelność i łagodność kształtów karoserii, dzięki czemu jest on przyjemny dla oka. Wraz z kolejnymi generacjami Avensis stawała się coraz dynamiczniejsza i nowoczesna w swoim wyglądzie. Jakość materiałów, z których jest wykonana również zależna jest od wysokości auta w hierarchii generacji. W wypożyczalni samochodów RDG oferujemy wynajem już od 200 zł/dobę.

  TOYOTA AVENSIS WYNAJMIJ AUTO Z LOTNISKA

  Udogodnieniami modelu Avensis jest z pewnością jego odporność na korodowanie. Jest to cecha nietypowa dla japońskich samochodów. Wewnątrz auto pełne jest wolnej przestrzeni, w której można swobodnie rozłożyć nogi, zarówno na przednich fotelach jak i tylnej kanapie. Toyota Avensis występuje w wersji z czterema lub pięcioma drzwiami, z pięcioma lub siedmioma miejscami siedzącymi. Pojemność bagażnika waha się w przedziale 1320 – 2422 litrów. Moc maksymalna osiągana przez samochód oscyluje między 90 a 190 KM, jest jednak w stanie przekroczyć prędkość maksymalną o około 30 KM. Zapraszamy do wynajmu auta z lotniska.