HYUNDAI I30

Hyundai i30 kombi wynajem aut w Szczecinie

HYUNDAI I30

Hyundai i30 to model kompaktowego samochodu segment C jest produkowany od 2007 roku. O ile pierwszy model i30 był bardzo udanym autem, to jego najnowsza generacja osiągnęła europejski poziom i konkurencja naprawdę ma się czego obawiać. Hyundai i30 możesz odebrać na dworcu w Szczecinie

 

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  150 zł

  15-30 dni

  180 zł

  1-15 dni

  200 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  HYUNDAI i30 DLACZEGO WARTO WYPOŻYCZYĆ

  Samochód osobowy klasy kompaktowej Hyundai i30 produkowany przez koncern Hyundai Motor Company. To bardzo popularne auto na polskich drogach produkowane od 2007 roku. Obecnie auto można zakupić aż w 10 wersjach wyposażenia co daje bardzo szeroką możliwość wyboru wyposażenia klientowi. Dostępne są dwa rodzaje silników: tradycyjny benzynowy oraz wysokoprężny.

  PRZESTRONNE WNĘTRZE W AUCIE NA WYNAJEM

  Jeśli chodzi o typy nadwozia, to w pierwszych latach produkcji samochód występował na rynku Europejskim tylko w wersji hatchback. Jednak producent od 2017 roku zdecydował się również na produkcję wersji kombi przez co zdecydowanie poszerzyła się grupa posiadaczy tego auta. Hyundai i30 kombi od pierwszych swoich dni premiery cieszy się ogromną popularnością wśród młodych osób mających rodzinę lub planujących w niedalekiej przyszłości jej założeniem. Pojemny bagażnik idealnie sprawdzi się np. do przewozu wózka dziecięcego, a niewielkie gabaryty sprawiają, że jazda po mieście nie jest wielkim wyzwaniem.

  WYPOŻYCZ AUTO NA DWORCU

  Wynajęty Hyundai i30 zachwyca swoich posiadaczy designem, korzystnym spalaniem w warunkach miejskich, jak i w dalekich podróżach oraz niskokosztową eksploatacją. Zdecydowanie można też powiedzieć, że Hyundai i30 swoje szerokie grono klientów przyciąga również bardzo dobrym wynikiem w międzynarodowym teście Euro NCAP. Pięciogwiazdkowe osiągnięcie w tym teście nie każde z konkurencyjnych samochodów w tym segmencie może się pochwalić. W dzisiejszej dobie przy wyborze samochodu bezpieczeństwo to bardzo ważna kwestia dla wielu potencjalnych klientów naszej wypożyczalni dlatego tak ważny jest pozytywny wynik tego testu.