MERCEDES SPRINTER

Mercedes Sprinter wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

MERCEDES SPRINTER

Mercedes-Benz Sprinter to samochód dostawczy klasy wyższej. Na tle swojej konkurencji wyróżnia się jakością, dynamiką jazdy, bezpieczeństwem i ekonomicznością.

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

    Szczegóły

    Rodzaj paliwa: Diesel

    Skrzynia biegów: Manulana

    Ilość drzwi: 2

    Ilość osób: 3

    Wyposażenie

    System ESP

    Gniazdo USB

    Bluetooth

    Klimatyzacja

    Centralny zamek

    Poduszki powietrzne

    Elektryczne szyby

    Radio

    Ceny wynajmu

    > 30 dni

    200 zł

    15-30 dni

    220 zł

    1-15 dni

    260 zł

    Kaucja zwrotna 1000 zł *

    Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

    NOWE PODEJŚCIE DO STYLISTYKI AUT DOSTAWCZYCH

    Mercedes Sprinter to samochód, którego można zdecydowanie zaliczyć do samochodów z kategorii wielozadaniowych. Można również nazwać go bezapelacyjnie samochodem dostawczym klasy wyższej. Rewelacyjnie sprawdza się w różnych przedsiębiorstwach ze względu na niezwykły komfort jego użytkowania, design i spalanie. Dostępny jest w 4 typach nadwozia: 4-drzwiowy van, 2-drzwiowe podwozie, 4-drzwiowy crew cab oraz 4-drzwiowy minibus. Jak widać zastosowanie tego samochodu może być bardzo szerokie.

    MERCEDES PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

    Sprinter świetnie sprawdza się przy prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw do przewozu np. zapatrzenia z kategorii mało i średnio gabarytowego. Jednak nie każda nowo powstawała działalność gospodarcza może sobie pozwolić na zakup takiego auta. W takich przypadkach świetnie na start nowej działalności sprawdzi się wynajem Mercedesa Sprinter. Nie jest potrzebny od razu samochód na własność. Oferty wynajmu są bardzo elastyczne przez co coraz bardziej wynajem samochodów w Polsce jest bardziej opłacalna niż posiadanie własnego.

    ZDECYDUJ SIĘ NA WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z RDG RENTAL

    Prowadząc także firmę świadczącą usługi przewozu osób międzynarodowo, czy regionalnie wynajem Mercedes Sprinter będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Nadwodzie minibusa w Mercedesie jest niezwykle dobrze zaprojektowane co sprawia, że pasażerowie jak i kierowca nie odczuwają zmęczenia w czasie podróży. Samochód został tak zaprojektowany, że nawet bagaże pasażerów są w bezpieczny i komfortowy sposób przechowywane. Nie sposób więc nazwać to auto samochodem wielozadaniowym przez osoby, które prowadzą własne biznesy. Decydując się na wynajem samochodu dostawczego w Szczecinie w naszej wypożyczalni sprawdź wynajem krótko, średnio lub długoterminowy.