MERCEDES SPRINTER

Mercedes Sprinter wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

MERCEDES SPRINTER

Mercedes-Benz Sprinter to samochód dostawczy klasy wyższej. Na tle swojej konkurencji wyróżnia się jakością, dynamiką jazdy, bezpieczeństwem i ekonomicznością.

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Diesel

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 2

Ilość osób: 3

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

200 zł

15-30 dni

220 zł

1-15 dni

260 zł

Kaucja zwrotna 1000 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

NOWE PODEJŚCIE DO STYLISTYKI AUT DOSTAWCZYCH

Mercedes Sprinter to samochód, którego można zdecydowanie zaliczyć do samochodów z kategorii wielozadaniowych. Można również nazwać go bezapelacyjnie samochodem dostawczym klasy wyższej. Rewelacyjnie sprawdza się w różnych przedsiębiorstwach ze względu na niezwykły komfort jego użytkowania, design i spalanie. Dostępny jest w 4 typach nadwozia: 4-drzwiowy van, 2-drzwiowe podwozie, 4-drzwiowy crew cab oraz 4-drzwiowy minibus. Jak widać zastosowanie tego samochodu może być bardzo szerokie.

MERCEDES PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY

Sprinter świetnie sprawdza się przy prowadzeniu małych i średnich przedsiębiorstw do przewozu np. zapatrzenia z kategorii mało i średnio gabarytowego. Jednak nie każda nowo powstawała działalność gospodarcza może sobie pozwolić na zakup takiego auta. W takich przypadkach świetnie na start nowej działalności sprawdzi się wynajem Mercedesa Sprinter. Nie jest potrzebny od razu samochód na własność. Oferty wynajmu są bardzo elastyczne przez co coraz bardziej wynajem samochodów w Polsce jest bardziej opłacalna niż posiadanie własnego.

ZDECYDUJ SIĘ NA WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z RDG RENTAL

Prowadząc także firmę świadczącą usługi przewozu osób międzynarodowo, czy regionalnie wynajem Mercedes Sprinter będzie bardzo dobrym rozwiązaniem. Nadwodzie minibusa w Mercedesie jest niezwykle dobrze zaprojektowane co sprawia, że pasażerowie jak i kierowca nie odczuwają zmęczenia w czasie podróży. Samochód został tak zaprojektowany, że nawet bagaże pasażerów są w bezpieczny i komfortowy sposób przechowywane. Nie sposób więc nazwać to auto samochodem wielozadaniowym przez osoby, które prowadzą własne biznesy. Decydując się na wynajem samochodu dostawczego w Szczecinie w naszej wypożyczalni sprawdź wynajem krótko, średnio lub długoterminowy.

Zadzwoń do nas