Wypożyczalnia samochodów Szczecin dworzec PKP

Wynajmowanie aut staje się w Polsce coraz popularniejsze, nawet właściciele samochodów coraz częściej wolą wynająć auto na określony czas. Robią to najczęściej, gdy własne auto oddadzą do warsztatu lub gdy udają się do innego miasta w delegację służbową.

Kiedy wypożyczalnia samochodów dworzec PKP jest przydatna?

Dworzec PKP wypożyczalnia samochodów SzczecinOczywiście zawsze wtedy, gdy do nowego miasta przyjeżdżamy pociągiem. Usytuowanie wypożyczalni na dworcu umożliwia szybkie dotarcie do określonego celu. Nie ma znaczenia, czy wizyta będzie krótka, czy też będzie trwała kilka dni.

Wypożyczalnia w pobliżu dworca PKP Szczecin Główny do bardzo wygodne rozwiązanie dla biznesmenów, którym jak zwykle brakuje czasu i pędzą z jednego spotkania na drugie. Wypożyczony samochód zapewnia im możliwość swobodnego przemieszczania się i załatwienie wszystkich spraw w krótkim czasie.

Wypożyczalnia samochodów dworzec PKP to także dobre rozwiązanie dla osób, które przyjeżdżają pociągiem do miasta na dłużej i w tym czasie chcą zwiedzić nie tylko miasto, ale i okolice. Korzystanie z wypożyczonego samochodu daje im możliwość maksymalnie efektywnego wykorzystania czasu, przecież nie wiadomo za ile do niego powrócą. Jest to bardzo duże ułatwienie zwłaszcza dla turystów zagranicznych lub przyjeżdżających z odległych zakątków Polski. Duże miasta, gdzie usytuowane są wypożyczalnie samochodów przy dworcach PKP, najczęściej mają do zaoferowania wiele atrakcji także w najbliższej okolicy. Wynajmowanie taksówek do zwiedzania jest nieopłacalne i powoduje niepotrzebne straty czasu.

Jak wypożyczyć auto przy dworcu PKP w Szczecinie?

W zasadzie nie jest to trudne, bo najczęściej jest w bezpośrednim sąsiedztwie dworca działa kilka wypożyczalni. Podobnie jest z wynajmem auta na lotnisku. Przede wszystkim trzeba wybrać taką, która działa całodobowo lub oferuje usługę Meet & Greet. Ta ostatnia polega na tym, że firma w określonym czasie podstawia auto na dworzec i później z dworca go odbiera. Warto rezerwację zrobić wcześniej, większość firm umożliwia zrobienie jej drogą internetową lub przez telefon. Pozwoli to na oszczędzenie czasu na dworcu, a firma będzie miała czas na przygotowanie odpowiedniego samochodu. Dokonując wcześniejszej rezerwacji można wybrać nie tylko model auta, ale także ewentualnie dodatkowe wyposażenie. Wypożyczalnie oferują foteliki dla dzieci, nawigację GPS, łańcuchy śniegowe, bagażniki na narty lub rowery.

Warunki wypożyczenia auta przy dworcu PKP

wynajem samochodów dworzec pkp szczecinKażda osoba, która chce wypożyczyć auto musi zaakceptować regulamin oraz wylegitymować się dowodem osobistym oraz prawem jazdy. Musi także uiścić z góry opłatę za określony przez siebie czas wynajmu i kaucję, która później jest zwracana.

Po podpisaniu umowy klient otrzymuje kluczyki i auto do swojej dyspozycji. Auto jest zatankowane, ma uzupełnione wszystkie płyny i posiada pełen pakiet ubezpieczeń. W przypadku kolizji lub wypadku klient nie ponosi żadnych kosztów pod warunkiem, że zgłosił to na policję i została sporządzona notatka i od razu zawiadomił wypożyczalnię.

Po okresie wynajmu klient odstawia zatankowany do pełna samochód, oddaje kluczyki i może wsiąść do pociągu. Po kilku dniach na jego koncie pojawia się kaucja, jeżeli nie zostały stwierdzone żadne uszkodzenia. Sprawdź warunki wynajmu samochodu na dworcu PKP w Szczecinie. Zapraszamy wypożyczalnia samochodów Szczecin RDG Auto Rent