PEUGEOT BOXER

Peugeot Boxer wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

PEUGEOT BOXER

Peugeot Boxer to duże dostawcze auto produkowane od 1994 roku przez firmę PSA Peugeot Citroen. Peugeot Boxer to największy samochód dostawczy produkowany przez francuski koncern. Furgon ma średnie wymiary z możliwych do wyboru są trzy rozstawy osi i wysokości.

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Diesel

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 2

Ilość osób: 3

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

200 zł

15-30 dni

220 zł

1-15 dni

260 zł

Kaucja zwrotna 1000 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

DOSTAWCZE SAMOCHODY UŻYTKOWE

Peugeot Boxer jest autem dostawczym, produkowanym od 1994 roku. Samochód po raz pierwszy został pokazany w Genewie, podczas targów motoryzacyjnych. Z biegiem lat auto przeszło metamorfozę i dzisiaj możemy cieszyć się jego najnowszym wizerunkiem. Na chwilę obecną są dostępne dwa modele. Pierwszym z nich jest wersja Asphalt, przeznaczona dla ludzi dużo podróżujących.

PEUGEOT BOXER PAKOWNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY

W wersji standardowej możemy spodziewać się klimatyzacji, nawigacji, czujników cofania oraz automatycznego włącznika reflektorów z czujnikiem deszczu. Jednak to tylko kilka możliwości jakie oferuje nam ta wersja, która dostępna jest we wszystkich dostępnych długościach pojazdu.
Kolejny wariant to wersja Grip , Peugeot w tej wersji jest również dobrze wyposażony. Posiada wzmocnione zawieszenie oraz osłonę pod silnikiem. Jest to auto przeznaczone dla osób jeżdżących po trudnym terenie.

ZDECYDUJ SIĘ NA WYNAJEM SAMOCHODÓW DOSTAWCZYCH Z RDG RENTAL

Samochód Boxer to, aż osiem różnych odmian nadwozia z czego pojemność ładunkowa dochodzi do 17m sześciennych. Najnowsze wersje samochodu posiadają szereg systemów bezpieczeństwa, do których można zaliczyć: system monitorowania pasa ruchu, system monitorowania martwego pola oraz asystent wyjazdu z miejsca. Samochody dostępne są z silnikami o mocy od 110 do 180 KM, oczywiście jeśli mowa o nowej wersji. Oczywiście wszystko zależy od tego jaką wersję i pakiet wybierzemy. Samochód nowy można kupić już za około 95000zł, jednak jest pełno ofert używanych pojazdów. Najczęściej pojawiają się Peugeoty z drugiej generacji czyli wyprodukowane po 2006 roku. Decydując się na wynajem samochodu dostawczego sprawdź ofertę najmu w RDG.pl

Zadzwoń do nas