TOYOTA COROLLA

Toyota Corolla kombi wynajem aut w Szczecinie

TOYOTA COROLLA KOMBI

Toyota Corolla to globalny bestseller od wielu lat. Toyota rozpoczęła produkcję Corolli na początku lat 60 i do dzisiaj cieszy się dużym powodzeniem. Każda z wersji nowej Corolli ma własny niepowtarzalny charakter. Nowa Corolla do dizajnerski majstersztyk w tej klasie samochodów osobowych.

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 5 kombi

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

150 zł

15-30 dni

180 zł

1-15 dni

200 zł

Kaucja zwrotna 500 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

HISTORIA TOYOTY - WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SZCZECIN

Genialna konstrukcja samochodu Toyota Corolla oparta na sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązaniach udoskonalona przez nowoczesne technologie XXI wieku. Toyota Corolla charakteryzuje się niespotykaną siła charakteru, która nadaje jej dynamiki i ekspresji w jeździe, a jednocześnie gwarantując elegancję i prestiżowe wnętrza najnowszego samochodu ze stajni Toyoty. Subtelna nić historycznych osiągnięć osiągnęła szczyt w tym modelu.

WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY NOWOCZESNEGO MODELU TOYOTY

Wydajny, ekonomiczny i ekologiczny silnik, sprawia, że poruszanie się jest ciche i dynamiczne. Rewolucyjny układ skrzyni biegów zastosowany w Toyota Corolla gwarantuje płynność poruszania się po jezdni, ale jednocześnie również sprawia, że wyprzedzanie oznacza się elegancją, a przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników wynajętego samochodu Toyota. Idealnie wkomponowane i wyprofilowane fotele sprawią, że Toyota Corolla jest dla osób uwielbiających czuć komfort i relaks także podczas podróży samochodem.

TOYOTA COROLLA WYPOŻYCZ SAMOCHÓD I CIESZ SIĘ Z JAZDY

Doskonale dopasowane amortyzatory sprawią, że jazda jest niczym lot po bezszelestnym asfalcie. Minimalizują nawet największe drgania. Toyota Corolla na wynajem w Szczecinie to model dla wielbicieli prestiżu, nowoczesności i funkcjonalności, za przestępną cenę. Ciesz się samochodem przez wiele lat. Doceń jego walory. Toyota Corolla nigdy nie sprawi Ci zawodu, a odwdzięczy się bezproblemową jazdą przy przestrzeganiu minimalnych potrzeb z zakresu eksploatacji samochodu. Samochód opracowany w najdrobniejszych detalach jest stworzony z myślą o Tobie. Tylko Toyota Corolla pozwoli Ci się poczuć prawdziwie wolnym człowiekiem!
Zadzwoń do nas