TOYOTA COROLLA

Toyota Corolla kombi wynajem aut w Szczecinie

TOYOTA COROLLA KOMBI

Toyota Corolla to globalny bestseller od wielu lat. Toyota rozpoczęła produkcję Corolli na początku lat 60 i do dzisiaj cieszy się dużym powodzeniem. Każda z wersji nowej Corolli ma własny niepowtarzalny charakter. Nowa Corolla do dizajnerski majstersztyk w tej klasie samochodów osobowych.

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  150 zł

  15-30 dni

  180 zł

  1-15 dni

  200 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  HISTORIA TOYOTY - WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW SZCZECIN

  Genialna konstrukcja samochodu Toyota Corolla oparta na sprawdzonych i funkcjonalnych rozwiązaniach udoskonalona przez nowoczesne technologie XXI wieku. Toyota Corolla charakteryzuje się niespotykaną siła charakteru, która nadaje jej dynamiki i ekspresji w jeździe, a jednocześnie gwarantując elegancję i prestiżowe wnętrza najnowszego samochodu ze stajni Toyoty. Subtelna nić historycznych osiągnięć osiągnęła szczyt w tym modelu.

  WYNAJEM KRÓTKOTERMINOWY NOWOCZESNEGO MODELU TOYOTY

  Wydajny, ekonomiczny i ekologiczny silnik, sprawia, że poruszanie się jest ciche i dynamiczne. Rewolucyjny układ skrzyni biegów zastosowany w Toyota Corolla gwarantuje płynność poruszania się po jezdni, ale jednocześnie również sprawia, że wyprzedzanie oznacza się elegancją, a przede wszystkim bezpieczeństwem użytkowników wynajętego samochodu Toyota. Idealnie wkomponowane i wyprofilowane fotele sprawią, że Toyota Corolla jest dla osób uwielbiających czuć komfort i relaks także podczas podróży samochodem.

  TOYOTA COROLLA WYPOŻYCZ SAMOCHÓD I CIESZ SIĘ Z JAZDY

  Doskonale dopasowane amortyzatory sprawią, że jazda jest niczym lot po bezszelestnym asfalcie. Minimalizują nawet największe drgania. Toyota Corolla na wynajem w Szczecinie to model dla wielbicieli prestiżu, nowoczesności i funkcjonalności, za przestępną cenę. Ciesz się samochodem przez wiele lat. Doceń jego walory. Toyota Corolla nigdy nie sprawi Ci zawodu, a odwdzięczy się bezproblemową jazdą przy przestrzeganiu minimalnych potrzeb z zakresu eksploatacji samochodu. Samochód opracowany w najdrobniejszych detalach jest stworzony z myślą o Tobie. Tylko Toyota Corolla pozwoli Ci się poczuć prawdziwie wolnym człowiekiem!