TOYOTA AYGO

Toyota wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT A

Toyota Aygo

Toyota Aygo to nieduże miejskie auto z dynamicznym silnikiem. Należy do klasy aut miejskich,  sprawdzi się także podczas dłuższych podróży. Nowa odsłona tego auta zyskała odnowiony wygląd. Dodatkowe wyposażenie samochodu posiada szereg nowych udogodnień. Poprawiają one w znaczący sposób komfort jazdy kierowcy i pasażerów.

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 3

  Ilość osób: 4

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  69 zł

  15 - 30 dni

  89 zł

  * Kaucja zwrotna 300 zł

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  1-15 dni

  100 zł

  Nieduże auto z wielkim potencjałem

  Czteroosobowa Toyota Aygo zapewnia optymalną ilość miejsca dlatego kierowca i pasażerowie czują się w niej niesłychanie komfortowo. Przednie fotele zostały  zintegrowane z zagłówkami, tylna kanapa jest tak samo wygodna, a jej układ pozwala rozsiąść się wygodnie podczas jazdy. Bagażnik ma pojemność blisko 170 l jest to wystarczająca ilość miejsca dla samochodu miejskiego.

  Nowy model z wypożyczalni RDG Auto Rent

  Wybierając Toyotę Aygo z naszej wypożyczalni aut w Szczecinie i jeśli zarezerwujesz go online masz pewność, że swoją podróż czy też wyjazd służbowy odbędziesz samochodem który spełni Twoje oczekiwania. Nieduży rozmiar, ergonomiczne i bardzo funkcjonalne wnętrze dynamiczny silnik sprawi że wybierzesz ten model w przyszłości podczas kolejnego wynajmu samochodu.

  Ekonomiczny silnik benzynowy

  Dzięki temu że auto waży niespełna 1000 kg a  silnik posiada aż 70 KM auto jest dynamiczne i żwawe. Manualna skrzynia biegów udostępnia moc w pełnym zakresie obrotów jednocześnie podczas agresywnej jazdy wewnątrz nadal jest cicho i spokojnie. Dla stałych klientów wynajem samochodu bez kaucji.