TOYOTA AYGO

Toyota wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT A

Toyota Aygo

Toyota Aygo to nieduże miejskie auto z dynamicznym silnikiem. Należy do klasy aut miejskich,  sprawdzi się także podczas dłuższych podróży. Nowa odsłona tego auta zyskała odnowiony wygląd. Dodatkowe wyposażenie samochodu posiada szereg nowych udogodnień. Poprawiają one w znaczący sposób komfort jazdy kierowcy i pasażerów.

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 3

Ilość osób: 4

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

69 zł

15 - 30 dni

89 zł

* Kaucja zwrotna 300 zł

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

1-15 dni

100 zł

Nieduże auto z wielkim potencjałem

Czteroosobowa Toyota Aygo zapewnia optymalną ilość miejsca dlatego kierowca i pasażerowie czują się w niej niesłychanie komfortowo. Przednie fotele zostały  zintegrowane z zagłówkami, tylna kanapa jest tak samo wygodna, a jej układ pozwala rozsiąść się wygodnie podczas jazdy. Bagażnik ma pojemność blisko 170 l jest to wystarczająca ilość miejsca dla samochodu miejskiego.

Nowy model z wypożyczalni RDG Auto Rent

Wybierając Toyotę Aygo z naszej wypożyczalni aut w Szczecinie i jeśli zarezerwujesz go online masz pewność, że swoją podróż czy też wyjazd służbowy odbędziesz samochodem który spełni Twoje oczekiwania. Nieduży rozmiar, ergonomiczne i bardzo funkcjonalne wnętrze dynamiczny silnik sprawi że wybierzesz ten model w przyszłości podczas kolejnego wynajmu samochodu.

Ekonomiczny silnik benzynowy

Dzięki temu że auto waży niespełna 1000 kg a  silnik posiada aż 70 KM auto jest dynamiczne i żwawe. Manualna skrzynia biegów udostępnia moc w pełnym zakresie obrotów jednocześnie podczas agresywnej jazdy wewnątrz nadal jest cicho i spokojnie. Dla stałych klientów wynajem samochodu bez kaucji.

Zadzwoń do nas