HYUNDAI TUCSON

Hyundai Tucson wynajem aut SUV w Szczecinie

HYUNDAI TUCSON

Hyundai Tucson został zaprezentowany w roku 2004 jako bliźniaczy model Kii Sportage II generacji. Jego nazwę zapożyczono od miasta w stanie Arizona. Marka Tucson ma swoich wielbicieli. Nie jest to tylko zasługa pociągającej stylistyki zewnętrznej, ale przede wszystkim drobiazgowo opracowanej techniki.

SEGMENT SUV

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  280 zł

  15-30 dni

  300 zł

  1-15 dni

  320 zł

  Kaucja zwrotna 700 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  SUV WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

  Hyundai Tucson co w sobie ma, że warto nieco nad nim pomyśleć. Czy jest dla mnie? Produkcja samochodów osiągnęła taką skalę, że ciężko się zdecydować co wybrać, są tak ogromne możliwości, że czasem możemy stracić siły na poszukiwania wymarzonego samochodu. W przedstawianym Hyundai Tucson możecie odnaleźć to czego potrzebujecie.

  ZALETY SAMOCHODÓW TUPU SUV

  Podany koreański model samochodu jest SUV-em. Kiedy do niego wsiądziesz, może być ciężko go opuścić. Dlaczego? Fantastycznie się je prowadzi, niektórzy właściciele Hyundai Tucson przyznają, że prowadzi się je tak dobrze, jakby jeździło po szynach- ty również możesz tego doświadczyć. Prócz tego auto jest naprawdę dobrze wyposażone, plusem jest duży bagażnik, gdzie możesz zapakować wszelkie potrzebne sprzęty, gdy jedziesz na wycieczkę lub w delegację. W tym aucie jest przestrzeń, dlatego rodzina będzie z tobą podróżować bez marudzenia.

  KOMFORTOWY SUV NA WYNAJEM Z OC SPRAWCY

  Kolejne zalety samochodu to bogaty wachlarz wyposażenia chociażby adaptacyjny tempomat, który w razie jakiejkolwiek przeszkody uruchamia system awaryjnego hamowania, kiedy zdarzyłoby się zbaczać z toru jazdy możesz skorzystać z wsparcia funkcji korygującej tor jazdy. Cieszącym się dużym szacunkiem udogodnienie to system, który wskazuje nam ograniczenia prędkości.
  Hyundai Tucson łączy w sobie to co lubimy mieć – piękno zewnętrzne, głębokie wnętrze oraz niesamowity komfort. Dostosowany i dla rodzin, ale również dla osób, które lubią mieć w życiu przestrzeń. Jeśli właśnie tego potrzebujesz rozważ posiadanie Hyundai Tucson, który jest w stanie poprawić jakość Twojego życia.