HYUNDAI TUCSON

Hyundai Tucson wynajem aut SUV w Szczecinie

HYUNDAI TUCSON

Hyundai Tucson został zaprezentowany w roku 2004 jako bliźniaczy model Kii Sportage II generacji. Jego nazwę zapożyczono od miasta w stanie Arizona. Marka Tucson ma swoich wielbicieli. Nie jest to tylko zasługa pociągającej stylistyki zewnętrznej, ale przede wszystkim drobiazgowo opracowanej techniki.

SEGMENT SUV

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 5 kombi

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

280 zł

15-30 dni

300 zł

1-15 dni

320 zł

Kaucja zwrotna 700 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

SUV WYNAJEM SAMOCHODU ZASTĘPCZEGO Z OC SPRAWCY

Hyundai Tucson co w sobie ma, że warto nieco nad nim pomyśleć. Czy jest dla mnie? Produkcja samochodów osiągnęła taką skalę, że ciężko się zdecydować co wybrać, są tak ogromne możliwości, że czasem możemy stracić siły na poszukiwania wymarzonego samochodu. W przedstawianym Hyundai Tucson możecie odnaleźć to czego potrzebujecie.

ZALETY SAMOCHODÓW TUPU SUV

Podany koreański model samochodu jest SUV-em. Kiedy do niego wsiądziesz, może być ciężko go opuścić. Dlaczego? Fantastycznie się je prowadzi, niektórzy właściciele Hyundai Tucson przyznają, że prowadzi się je tak dobrze, jakby jeździło po szynach- ty również możesz tego doświadczyć. Prócz tego auto jest naprawdę dobrze wyposażone, plusem jest duży bagażnik, gdzie możesz zapakować wszelkie potrzebne sprzęty, gdy jedziesz na wycieczkę lub w delegację. W tym aucie jest przestrzeń, dlatego rodzina będzie z tobą podróżować bez marudzenia.

KOMFORTOWY SUV NA WYNAJEM Z OC SPRAWCY

Kolejne zalety samochodu to bogaty wachlarz wyposażenia chociażby adaptacyjny tempomat, który w razie jakiejkolwiek przeszkody uruchamia system awaryjnego hamowania, kiedy zdarzyłoby się zbaczać z toru jazdy możesz skorzystać z wsparcia funkcji korygującej tor jazdy. Cieszącym się dużym szacunkiem udogodnienie to system, który wskazuje nam ograniczenia prędkości.
Hyundai Tucson łączy w sobie to co lubimy mieć – piękno zewnętrzne, głębokie wnętrze oraz niesamowity komfort. Dostosowany i dla rodzin, ale również dla osób, które lubią mieć w życiu przestrzeń. Jeśli właśnie tego potrzebujesz rozważ posiadanie Hyundai Tucson, który jest w stanie poprawić jakość Twojego życia.
Zadzwoń do nas