SKODA SCALA

Skoda Scala wynajem aut w Szczecinie

SCODA SCALA

Nowoczesna dynamiczna i stylowa Skoda Scala to idealny samochód dla Ciebie. Sprawdź! Sprawdzone rozwiązanie wynajmu dla Twojej rodziny i duża przestrzeń dla wszystkich. Zobacz! Skoda Scala dostępna od ręki w naszej wypożyczalni. Szeroki wybór modeli. Profesjonalna szybka obsługa

 

 

 

 

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  150 zł

  15-30 dni

  180 zł

  1-15 dni

  200 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  JAKOŚĆ SAMOCHODÓW KOMPAKTOWYCH

  Czeska firma Skoda jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się producentów samochodów, często wprowadzającym na rynek zupełnie nowe modele aut. Jedną z nowszych propozycji firmy przeznaczonych dla kierowców samochodów osobowych jest Skoda Scala. Producent wprowadził ten model po raz pierwszy do obrotu w roku 2019 i od razu spotkał się z pozytywnym odbiorem klientów również naszej wypożyczalni.

  NOWA SCALA DO WYNAJĘCIA

  Ponieważ auto wprowadzono pierwotnie na rynek jako następcę popularnej Skody Rapid, starano się jak najdokładniej dopasować nowy samochód pod gust kierowców przyzwyczajonych do wyżej wymienionego modelu. Skoda Scala jest typowym, pięcioosobowym hatchbackiem należącym do rynkowego segmentu C (co oznacza, że klasyfikowana jest jako samochód kompaktowy należący do tzw. niższej klasy średniej). Auto dostępne jest jedynie w wariancie 5-drzwiowym. Skrzynia biegów w samochodzie może natomiast być 6- biegowa w wersji manualnej lub 7-biegowa automatyczna, w zależności od potrzeb i gustu klienta. Samochód ten posiada napęd na przednie koła.

  SKODA SCALA W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

  W standardowym wyposażeniu nowego modelu Skody znajdziemy między innymi system amortyzacji ABS, funkcje ESP, ASR i MSR odpowiadające za kontrolę pojazdu między innymi podczas hamowania i przyspieszania i zmniejszające prawdopodobieństwo wpadnięcia w poślizg, oraz elektromechaniczne wspomaganie kierownicy. Nie jest to jednak pełna lista wszystkich funkcji samochodu — Skoda Scala oferuje naprawdę wiele możliwości, a wyżej wymienione to jedynie te najbardziej podstawowe z nich. Oprócz wersji standardowej wyposażenia dostępne są także bardziej zaawansowane pakiety Ambition oraz Style.