SKODA SCALA

Skoda Scala wynajem aut w Szczecinie

SCODA SCALA

Nowoczesna dynamiczna i stylowa Skoda Scala to idealny samochód dla Ciebie. Sprawdź! Sprawdzone rozwiązanie wynajmu dla Twojej rodziny i duża przestrzeń dla wszystkich. Zobacz! Skoda Scala dostępna od ręki w naszej wypożyczalni. Szeroki wybór modeli. Profesjonalna szybka obsługa

 

 

 

 

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 5 kombi

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

150 zł

15-30 dni

180 zł

1-15 dni

200 zł

Kaucja zwrotna 500 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

JAKOŚĆ SAMOCHODÓW KOMPAKTOWYCH

Czeska firma Skoda jest obecnie jednym z najszybciej rozwijających się producentów samochodów, często wprowadzającym na rynek zupełnie nowe modele aut. Jedną z nowszych propozycji firmy przeznaczonych dla kierowców samochodów osobowych jest Skoda Scala. Producent wprowadził ten model po raz pierwszy do obrotu w roku 2019 i od razu spotkał się z pozytywnym odbiorem klientów również naszej wypożyczalni.

NOWA SCALA DO WYNAJĘCIA

Ponieważ auto wprowadzono pierwotnie na rynek jako następcę popularnej Skody Rapid, starano się jak najdokładniej dopasować nowy samochód pod gust kierowców przyzwyczajonych do wyżej wymienionego modelu. Skoda Scala jest typowym, pięcioosobowym hatchbackiem należącym do rynkowego segmentu C (co oznacza, że klasyfikowana jest jako samochód kompaktowy należący do tzw. niższej klasy średniej). Auto dostępne jest jedynie w wariancie 5-drzwiowym. Skrzynia biegów w samochodzie może natomiast być 6- biegowa w wersji manualnej lub 7-biegowa automatyczna, w zależności od potrzeb i gustu klienta. Samochód ten posiada napęd na przednie koła.

SKODA SCALA W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

W standardowym wyposażeniu nowego modelu Skody znajdziemy między innymi system amortyzacji ABS, funkcje ESP, ASR i MSR odpowiadające za kontrolę pojazdu między innymi podczas hamowania i przyspieszania i zmniejszające prawdopodobieństwo wpadnięcia w poślizg, oraz elektromechaniczne wspomaganie kierownicy. Nie jest to jednak pełna lista wszystkich funkcji samochodu — Skoda Scala oferuje naprawdę wiele możliwości, a wyżej wymienione to jedynie te najbardziej podstawowe z nich. Oprócz wersji standardowej wyposażenia dostępne są także bardziej zaawansowane pakiety Ambition oraz Style.

Zadzwoń do nas