AUDI Q3

Audi Q3 wynajem aut SUV w Szczecinie

SEGMENT SUV

AUDI Q3

Audi Q3 to kompaktowy crossover SUV należący do klasy premium jest produkowany od 2011 roku. Jego starsi bracia to Q5 i Q7 więc q3 to najmniejszy samochód Audi w tym segmencie. Samochód to bezpośredni konkurent BMW X1  z założenia pełnić funkcję miejskiego samochodu sportowo rekreacyjnego jest doceniany przez kobiety.

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Automatyczna

Ilość drzwi: 5

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

280 zł

15-30 dni

300 zł

1-15 dni

320 zł

Kaucja zwrotna 700 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

Q3 AUTO NA WYNAJEM - WYPOŻYCZ I SPRAWDŹ

Zastanawiasz się nad kupnem auta? Poszukujesz czegoś dla siebie? Zakup auta to duże przedsięwzięcie. Wymaga przeanalizowania swoich możliwości finansowych, potrzeb oraz gustu. Na rynku mamy ogromną różnorodność i ciężko się zdecydować co będzie najlepsze. Czy warto zastanowić się nad Audi Q3? Czy może najpierw wypróbować. Wynajmij auto na kilka dni i sprawdzić czy spełnia Wasze oczekiwania. Zobaczcie sami.

NOWOCZESNE WNĘTRZE AUDI Q3

Audi Q3 łączy ze sobą wygląd sportowego auta z ogromnym komfortem, to jest to co lubimy mieć. Z jednej strony, możesz cieszyć się jego zewnętrznym sportowym wyglądem, który da nam szacunek innych. Z drugiej strony na długich dystansach możesz cieszyć się niesamowitym komfortem tego samochodu. Czyż to nie idealne połączenie? Prócz tego samochód oferuje innowacyjne wsparcie kierownicy na przykład poprzez adaptacyjnego asystenta jazdy, który zapewni ci wygodę podczas dłuższej jazdy. Wewnątrz samochodu, możesz cieszyć się przesuwaną kanapą, jeśli potrzebujesz więcej miejsca oraz siedmioma stopniami pochylenia oparcia.

NOWOCZESNY WYNAJEM AUT

Jakie niespodzianki ma jeszcze dla nas Audi Q3? Podczas wyposażenia auto w radio MMI otrzymasz cyfrową deskę rozdzielczą, którą możesz obsługiwać dzięki wielofunkcyjnej kierownicy. Kolejnym plusem jest możliwość sterowania głosowego, wykorzystując język naturalny. W Audi Q3 doznasz również unikalnego odbioru dźwięków dzięki systemu nagłośnienia Bang & Olufsen. Niezależnie czy jesteś kobietą czy mężczyzną Audi Q3 może umilić ci życie. Łączy ze sobą siłę, dynamikę oraz dobrze znaną markę. Zapewni ci komfort niezależnie czy jeździsz tylko po mieście czy wyruszasz w długie trasy.

Zadzwoń do nas