Renault Master

Renault Master wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

RENAULT MASTER

Wypożycz Renault Master wielofunkcyjny furgon dostosowany sprawdzający się w  każdej branży. Poznaj całą gamę naszym samochodów dostawczych i wybierz idealny model dla siebie. Renault Master do największy samochód dostawczy z oferty francuskiej marki oraz naszej wypożyczalni. Auto zadebiutowało w 1981 roku razem z mniejszym samochodem dostawczym Traficiem

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Diesel

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 3

Ilość osób: 3

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

200 zł

15-30 dni

220 zł

1-15 dni

260 zł

Kaucja zwrotna 1000 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

MASTER SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA KAŻDEGO

W świecie samochodów dostawczych bez wątpienia nie można przejść obojętnie Renault Master. Auto zostało zaprezentowane po raz pierwszy przez francuskich konstruktorów w 1981 roku i do dziś cieszy się zainteresowaniem w określonych kręgach motoryzacyjnych. W katalogu modelu Master możemy odnaleźć mnóstwo jego konfiguracji – różne typu nadwozia i kabiny, różne długości i wysokości). Z jednej strony może powodować to poczucie zagubienia i niezrozumienia. Z drugiej jednak taka możliwość daje wielką swobodę dla klienta, który może przygotować samochód pod indywidualne oczekiwania.

 

ZALETY WYNAJMU SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

Renault Master do dziś stanowi jeden z najlepiej sprzedających się samochodów dostawczych i robi wrażenie swoimi sporymi gabarytami. Wnętrze tego modelu jest bowiem ogromne – pojemność tzw. paki wynosi 13 m3. Dodatkowo jej wysokość to prawie 2m, w związku z tym można w niej się swobodnie poruszać bez konieczności schylania głowy. Warto też zwrócić uwagę na bardzo łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej dzięki drzwiom tylnym bocznym przesuwanym, po których użyciu automatycznie wysuwa się również schowek. Powoduje to ogromne udogodnienie podczas procesu pakowania i wypakowywania dużego rozmiaru ładunków.

ERGONOMIA W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH

Ze względu na jego przeznaczenie, kabina pasażerska jest skromna. Wyposażona jest z reguły w miejsce kierowcy i trzy dodatkowe siedzące. Pomimo braku luksusów producent przewidział dodatkowy schowek pod każdym siedzeniem. Dodatkowo, kabina pasażerska jest pełna drobnych uchwytów, przegródek i miejsc przeznaczonych do przechowywania.

Zadzwoń do nas