Renault Master

Renault Master wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

RENAULT MASTER

Wypożycz Renault Master wielofunkcyjny furgon dostosowany sprawdzający się w  każdej branży. Poznaj całą gamę naszym samochodów dostawczych i wybierz idealny model dla siebie. Renault Master do największy samochód dostawczy z oferty francuskiej marki oraz naszej wypożyczalni. Auto zadebiutowało w 1981 roku razem z mniejszym samochodem dostawczym Traficiem

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Diesel

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 3

  Ilość osób: 3

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  200 zł

  15-30 dni

  220 zł

  1-15 dni

  260 zł

  Kaucja zwrotna 1000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  MASTER SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA KAŻDEGO

  W świecie samochodów dostawczych bez wątpienia nie można przejść obojętnie Renault Master. Auto zostało zaprezentowane po raz pierwszy przez francuskich konstruktorów w 1981 roku i do dziś cieszy się zainteresowaniem w określonych kręgach motoryzacyjnych. W katalogu modelu Master możemy odnaleźć mnóstwo jego konfiguracji – różne typu nadwozia i kabiny, różne długości i wysokości). Z jednej strony może powodować to poczucie zagubienia i niezrozumienia. Z drugiej jednak taka możliwość daje wielką swobodę dla klienta, który może przygotować samochód pod indywidualne oczekiwania.

   

  ZALETY WYNAJMU SAMOCHODU DOSTAWCZEGO

  Renault Master do dziś stanowi jeden z najlepiej sprzedających się samochodów dostawczych i robi wrażenie swoimi sporymi gabarytami. Wnętrze tego modelu jest bowiem ogromne – pojemność tzw. paki wynosi 13 m3. Dodatkowo jej wysokość to prawie 2m, w związku z tym można w niej się swobodnie poruszać bez konieczności schylania głowy. Warto też zwrócić uwagę na bardzo łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej dzięki drzwiom tylnym bocznym przesuwanym, po których użyciu automatycznie wysuwa się również schowek. Powoduje to ogromne udogodnienie podczas procesu pakowania i wypakowywania dużego rozmiaru ładunków.

  ERGONOMIA W SAMOCHODACH DOSTAWCZYCH

  Ze względu na jego przeznaczenie, kabina pasażerska jest skromna. Wyposażona jest z reguły w miejsce kierowcy i trzy dodatkowe siedzące. Pomimo braku luksusów producent przewidział dodatkowy schowek pod każdym siedzeniem. Dodatkowo, kabina pasażerska jest pełna drobnych uchwytów, przegródek i miejsc przeznaczonych do przechowywania.