OPEL CORSA

Opel wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT B

OPEL CORSA

Opel Corsa to najlepiej sprzedające się w historii niemieckiej marki auto. Jednocześnie najpopularniejsze n a świecie w swojej klasie czyli w segmencie B. Produkcję rozpoczęto w 1983 roku do dzisiaj sprzedano około 18 milionów tych samochodów. Corsa była następcą Opla Kadeta City.

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  89 zł

  15-30 dni

  100 zł

  1-15 dni

  140 zł

  Kaucja zwrotna 300 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  NOWOCZESNA LINIA NIEMIECKA PRECYZJA

  Opel Corsa w naszej flocie to już szósta generacja niemieckiego producenta, oficjalna premiera modelu będzie we wrześniu 2019 podczas wystawy samochodowej we Frankfurcie. Nowa Corsa wyróżnia się designem na tle licznej konkurencji. Nowa sylwetka ma najniższy współczynnik oporu powietrza spośród wszystkich samochodów z segmentu B. Jeśli się wybierzesz ten samochód nasz pracownik pomoże w sprawnym wynajmie i  wypełnianiu  umowy wynajmu samochodu.

  AUTO NA CO DZIEŃ I NA URLOP - OPEL CORSA DO WYPOŻYCZENIA

  Opel Corsa wyjątkowo dobrze sprawdza się jako samochód firmowy ale także dla klientów do codziennej jazdy, dlatego wynajem z RDG Auto Rent w Szczecinie stanowi bardzo dobry wybór jeśli chcesz obniżyć koszty działalności swojej firmy. Podczas jego użytkowania przekonasz się, jak samochód niemieckiej marki godnie reprezentuje auta miejskie z bogatym wyposażeniem dodatkowym. Nową Corsę z bogatym wyposażeniem możesz szybko wypożyczyć u nas na dowolny czas.

  DYNAMICZNA JAZDA DZIĘKI NOWEMU SILNIKOWI

  Ten model to typowy hatchback  trzydrzwiowy i pięciodrzwiowy  rzadziej spotykamy w nadwoziu typu sedan czy kombi. W podstawowym wyposażeniu Opla Corsa D znalazła się pięcio  lub sześciobiegowa skrzynia manualna lub tylko czterobiegowa skrzynia automatyczna. Auto napędzane jest na przednią oś. Opel Corsa ma w swojej ofercie wersje z silnikami benzynowymi i diesla. Silniki benzynowe mają moc 60 do 210 KM i pojemnością odpowiednio od 998 do 1598 cm3. Niemiecki producent zrobił też wersję OPC posiada silnik 1.6 o mocy prawie 200 KM, gwarantując dobre osiągi. Wersja ta różni się od innych modeli zderzaki, progi posiada obniżone zawieszenie i tylny spojler.