SKODA FABIA

Skoda wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT B

SKODA FABIA

Skoda Fabia w najnowszej trzeciej wersji to jedno z lepiej sprzedających się samochodów czeskiego producenta. Dzięki przetłoczeniom i nowym przednim reflektorom samochód zyskał drapieżny wygląd. Duże przestronne wnętrze pomieści bez żadnych przeszkód czteroosobową rodzinę.

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  89 zł

  15-30 dni

  100 zł

  1-15 dni

  140 zł

  Kaucja zwrotna 300 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  SKODA FABIA BEZPIECZNE RODZINNE AUTO NA WYNAJEM

  Jeżeli planujesz zakup nowego samochodu rodzinnego, pomyśl o kilku istotnych czynnikach, które zapewnią przyjemną i bezpieczną jazdę. Jeśli nie jesteś pewny czy dokonałeś trafnego wyboru warto wypożyczyć samochód aby sprawdzić jego możliwości. Oto kilka istotnych elementów, na które warto zwrócić uwagę szukając najbardziej odpowiedniego auta. Po pierwsze bezpieczeństwo. Dobre auto rodzinne, to bezpieczne auto. Dlatego też skupić należy się na poszukiwaniu samochodu, który bezwzględnie zapewnia bezpieczne warunki jazdy.

  BOGATE WYPOSAŻENIE ZWIĘKSZA KOMFORT I BEZPIECZEŃSTWO

  Dobrze, jeśli nowy nabytek posiadał będzie rozmaite gadżety, które podnoszą bezpieczeństwo. Są to chociażby poduszki powietrzne dla pasażerów, system wspomagania kierownicy, itp. elementy, dzięki którym jazda przebiega sprawniej, a w razie wystąpienia nieprzewidzianej sytuacji na drodze, można poczuć się pewniej. Drugim istotnym elementem, na który zwrócić trzeba koniecznie uwagę jest komfort. Wiele osób w tym punkcie często wskazuje, że spełnia się tu doskonale Skoda Fabia również jako auto zastępcze.

  NOWA SKODA FABIA W NASZEJ WYPOŻYCZALNI AUT W SZCZECINIE

  Przed zakupem dobrze jest udać się na jazdę próbną i przetestować auto w akcji. Musi być wam wygodnie nie tylko w roli kierowcy, ale i pasażera. Jeśli macie wozić w swoim samochodzie rodzinę, wybierzcie auto, w którym wszystkim będzie wygodnie. Kolejny istotny element to duży bagażnik. W przypadku samochodów rodzinnych to jeden z elementów, który musi zostać zapewniony. Być może po testach zdecydują się Państwo na zakup auta w ramach wynajmu długoterminowego. Bez tego ani rusz. Bo przecież trzeba będzie zapakować bagaże na wakacje, czy podrzucić duże zakupy ze sklepu do domu. To oczywiście tylko kilka istotnych wskazówek, które z całą pewnością pomogą w wyborze. O zaletach Skody Fabii możecie Państwo  korzystając z naszej wypożyczalni aut w Szczecinie. Powodzenia!