SKODA SUPERB

Skoda SuperB wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT D

SKODA SUPERB

Škoda Superb  jest różnie klasyfikowana,  ze względu na podobieństwo konstrukcyjne do Passata przypisuje się jej przynależność do segmentu D. Posiada nadwozia typu hatchback, kombi oraz sedan. Model jest produkowany od roku 2002 do dnia dzisiejszego.

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  250 zł

  15-30 dni

  280 zł

  1-15 dni

  300 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  WYSUBLIMOWANA STYLISTYKA SAMOCHODU

  Skoda SuperB to limuzyna dla każdego miłośnika wygodnego samochodu, który pragnie prestiżu, a jednocześnie rozumie jak ważne są oszczędności. Skoda SuperB to popularny samochód, który zdobył rzeszę miłośników i fanów motoryzacji od tych biedniejszych użytkowników do osób z zasobnym portfelem. Wynajem Skody SuperB to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają własnych środków finansowych lub nie dysponują takim zapleczem w swoim życiu, prowadzonej działalności, a potrzebują wszechstronnego samochodu do zadań specjalnych.

  NOWOCZESNE AUTO W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

  Dla tych osób właściwym wydaje się wynajem Skody SuperB, dzięki czemu uzyskuje się dostęp do fenomenalnego samochodu mając niski wkład własny. Skoda Superb zadowoli najwybredniejszych motomaniaków, a wynajem skoda SuperB sprawi, że Twój wymarzony samochód będzie na wyciągnięcie dłoni. Wystarczą podstawowe dane osobowe celem przeprowadzenia stosownej procedury, aby wynajem przeszedł szybko, bez zbędnych komplikacji.

  PODRÓŻ Z WYPOŻYCZALNIĄ SAMOCHODÓW

  Dzięki temu wynajem skoda superB będzie błyskawiczny, a Ty po paru minutach będziesz mógł cieszyć się swoim samochodem. Skoda SuperbB gwarantuje cichą i komfortową podróż, gdzie tylko zechcesz, a jej minimalne wymagania z zakresu zużycia paliwa, sprawią, że podróż samochodem będzie bardzo przyjemna nie tylko dla kierowcy, ale także jego rodziny czy przyjaciół z który podróżuje. Wynajem skoda SuperB to rewelacyjny sposób na szybki i niezawodny samochód, aby prezentować szykowność i podkreślać swój indywidualny styl oraz sposób życia w globalnym świecie. Wybierz ten model z oferty naszej wypożyczalni samochodów RDG Rental Szczecinie.