SKODA SUPERB

Skoda SuperB wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT D

SKODA SUPERB

Škoda Superb  jest różnie klasyfikowana,  ze względu na podobieństwo konstrukcyjne do Passata przypisuje się jej przynależność do segmentu D. Posiada nadwozia typu hatchback, kombi oraz sedan. Model jest produkowany od roku 2002 do dnia dzisiejszego.

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 4

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

250 zł

15-30 dni

280 zł

1-15 dni

300 zł

Kaucja zwrotna 500 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

WYSUBLIMOWANA STYLISTYKA SAMOCHODU

Skoda SuperB to limuzyna dla każdego miłośnika wygodnego samochodu, który pragnie prestiżu, a jednocześnie rozumie jak ważne są oszczędności. Skoda SuperB to popularny samochód, który zdobył rzeszę miłośników i fanów motoryzacji od tych biedniejszych użytkowników do osób z zasobnym portfelem. Wynajem Skody SuperB to rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy nie mają własnych środków finansowych lub nie dysponują takim zapleczem w swoim życiu, prowadzonej działalności, a potrzebują wszechstronnego samochodu do zadań specjalnych.

NOWOCZESNE AUTO W NASZEJ WYPOŻYCZALNI

Dla tych osób właściwym wydaje się wynajem Skody SuperB, dzięki czemu uzyskuje się dostęp do fenomenalnego samochodu mając niski wkład własny. Skoda Superb zadowoli najwybredniejszych motomaniaków, a wynajem skoda SuperB sprawi, że Twój wymarzony samochód będzie na wyciągnięcie dłoni. Wystarczą podstawowe dane osobowe celem przeprowadzenia stosownej procedury, aby wynajem przeszedł szybko, bez zbędnych komplikacji.

PODRÓŻ Z WYPOŻYCZALNIĄ SAMOCHODÓW

Dzięki temu wynajem skoda superB będzie błyskawiczny, a Ty po paru minutach będziesz mógł cieszyć się swoim samochodem. Skoda SuperbB gwarantuje cichą i komfortową podróż, gdzie tylko zechcesz, a jej minimalne wymagania z zakresu zużycia paliwa, sprawią, że podróż samochodem będzie bardzo przyjemna nie tylko dla kierowcy, ale także jego rodziny czy przyjaciół z który podróżuje. Wynajem skoda SuperB to rewelacyjny sposób na szybki i niezawodny samochód, aby prezentować szykowność i podkreślać swój indywidualny styl oraz sposób życia w globalnym świecie. Wybierz ten model z oferty naszej wypożyczalni samochodów RDG Rental Szczecinie.

Zadzwoń do nas