VW Passat

VW Passat wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT D

VW Passat

Volkswagen Passat, to średniej wielkości samochód osobowy zaliczany do segmentu D. Należy do największych sukcesów rynkowych marki Volkswagen a także jest bardzo chętnie wynajmowany w naszej wypożyczalni nie tylko przez firmy ale i osoby prywatne

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  250 zł

  15-30 dni

  280 zł

  1-15 dni

  300 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  SOLIDNE AUTO DO PRACY

  VW Passat to historia motoryzacji w nowoczesnym wydaniu. Kultowy produkt niemieckiej motoryzacji, mający zwolenników na całym świecie, którzy darzą go miłością. VW Passat to samochód uznanej marki, świadczący o potędze przemysłu i rozwoju myśli technologicznej której historia sięga wielu lat wstecz. Kultowa marka, która sprawiła, że VW Passat jest rozwijany dostosowując potrzeby do wymagań współczesnego klienta.

  AUTO NA WYNAJEM VW PASSAT VARIANT DLA FIRM

  Volkswagen Passat Variant oferowany przez naszą wypożyczalnię aut w Szczecinie  to połączenie pasji, kultury i nowoczesnych technologii dostosowanych do XXI wieku. Wsparcie mikro i nanotechnologii zastosowanych przy VW Passat Variant sprawia, że spełnia on wszelkie rygorystyczne normy spalania, wytrzymałości i bezpieczeństwa, a przede wszystkim ochrony środowiska naturalnego. Zastosowanie nisko emisyjnych komponentów w VW Passat sprawiło, że stanowi on przykład jak interes ekonomiczny może być połączony z ochroną środowiska, a jednocześnie osiągać pełnię zintegrowanych czynników w zadowoleniu rzeszy miłośników marki VW Passat. To model świadczący o tym, że kompromis w świecie motoryzacji jest możliwy, czego dowodem są wszelkie zmiany w modelu VW Passat Variant.

  WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW WYBÓR DLA FIRM

  Przednie i tylne reflektory wykonane są w technologi led. Wnętrze auta to przestronność i także precyzja wykonania jak to często bywa w niemieckich autach. W tym zakresie producent znowu nas nie zawiódł. Atutem tego samochodu jest ogromny bagażnik jak na tę klasę pojazdu, którego pojemność wynosi 625 l, a po złożeniu tylnej kanapy rośnie do prawie 1800 litrów. Godne polecenia są benzynowe silniki 1.8i, oraz dwulitrówki. Z turbodiesli najlepiej sprawdza się kultowe 1.9 TDI z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Ten silnik cieszy się największym uznaniem wśród firm, ale wymaga większych pieniędzy podczas zakupu.