KIA SPORTAGE

KIA Sportage wynajem aut SUV w Szczecinie

SEGMENT SUV

KIA SPORTAGE

Kia Sportage to kompaktowy SUV-crossover  do produkcji trafił w 1994 roku od tego czasu kolejne wersje stawały się co raz lepsze i ładniejsze. Po trzecią generację Kii Sportage w salonach ustawiały się kolejki. Zainteresowanie tym SUV-em utrzymuje się również w naszej wypożyczalni.

 

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Automatyczna

  Ilość drzwi: 5

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  280 zł

  15-30 dni

  300 zł

  1-15 dni

  320 zł

  Kaucja zwrotna 700 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  IMPONUJĄCE AUTO NA WYNAJEM - SPRAWDŹ I ZJEDŹ Z UTARTYCH SZLAKÓW

  KIA to bardzo popularna marka samochodu, która świetnie łączy nowoczesny design z przyzwoitym stosunkiem ceny do jakości.  To południowokoreańskie przedsiębiorstwo produkujące samochody osobowe będzie niedługo obchodziło swoje osiemdziesiąte urodziny. Założona w 1944 roku marka swoją nazwę wzięła od połączenia dwóch członów. Pierwszym z nich jest KI, które oznacza „powstać”, a drugie to „A” które oznacza nic innego jak Azję.

  SZYBKI WYNAJEM SAMOCHODÓW SUV

  Nazwa więc nawiązuje do przeznaczenia marki, która miała być towarem eksportowym sprzedawanym głównie poza terenem Korei Południowej i Azji. Jak widać po latach, koreańskim przedsiębiorcom z KIA cel ten udało się osiągnąć. Jest to bardzo popularna marka znana na całym świecie, również w Europie i Polsce, której roczne przychody przekraczają każdego roku 2, a czasem nawet 3 miliardy dolarów. Jednym z najbardziej znanym modeli sprzedawanych przez KIA Motors jest KIA Sportage. Jest to samochód typu SUV-crossover, którego cechuje jego kompaktowy rozmiar i sportowy wygląd. Po raz pierwszy samochód ten zadebiutował w Korei w 1994 roku i był to pierwszy samochód należący do rodziny SUV-ów, jaki KIA zaczęła produkować.

  KIA DOSTĘPNA W KAŻDEJ DOBREJ WYPOŻYCZALNI AUT

  Moc maksymalna jaką osiągały pierwsze samochody KIA Sportage nie była wyśmienita. Było to od 84 do 186 KM. Oznaczało to, że maksymalna prędkość jaką dało się w latach 90 osiągnąć tym samochodem, nie przekraczała 160 kilometrów na godzinę. Auto, co warto podkreślić, miało bardzo pojemny bagażnik, jak na swoje dość kompaktowe rozmiary. Było to od 640 do nawet 1410 litrów. KIA sportage dostępne w każdej dobrej wypożyczalni aut w Szczecinie