KIA SPORTAGE

KIA Sportage wynajem aut SUV w Szczecinie

SEGMENT SUV

KIA SPORTAGE

Kia Sportage to kompaktowy SUV-crossover  do produkcji trafił w 1994 roku od tego czasu kolejne wersje stawały się co raz lepsze i ładniejsze. Po trzecią generację Kii Sportage w salonach ustawiały się kolejki. Zainteresowanie tym SUV-em utrzymuje się również w naszej wypożyczalni.

 

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Automatyczna

Ilość drzwi: 5

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

280 zł

15-30 dni

300 zł

1-15 dni

320 zł

Kaucja zwrotna 700 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

IMPONUJĄCE AUTO NA WYNAJEM - SPRAWDŹ I ZJEDŹ Z UTARTYCH SZLAKÓW

KIA to bardzo popularna marka samochodu, która świetnie łączy nowoczesny design z przyzwoitym stosunkiem ceny do jakości.  To południowokoreańskie przedsiębiorstwo produkujące samochody osobowe będzie niedługo obchodziło swoje osiemdziesiąte urodziny. Założona w 1944 roku marka swoją nazwę wzięła od połączenia dwóch członów. Pierwszym z nich jest KI, które oznacza „powstać”, a drugie to „A” które oznacza nic innego jak Azję.

SZYBKI WYNAJEM SAMOCHODÓW SUV

Nazwa więc nawiązuje do przeznaczenia marki, która miała być towarem eksportowym sprzedawanym głównie poza terenem Korei Południowej i Azji. Jak widać po latach, koreańskim przedsiębiorcom z KIA cel ten udało się osiągnąć. Jest to bardzo popularna marka znana na całym świecie, również w Europie i Polsce, której roczne przychody przekraczają każdego roku 2, a czasem nawet 3 miliardy dolarów. Jednym z najbardziej znanym modeli sprzedawanych przez KIA Motors jest KIA Sportage. Jest to samochód typu SUV-crossover, którego cechuje jego kompaktowy rozmiar i sportowy wygląd. Po raz pierwszy samochód ten zadebiutował w Korei w 1994 roku i był to pierwszy samochód należący do rodziny SUV-ów, jaki KIA zaczęła produkować.

KIA DOSTĘPNA W KAŻDEJ DOBREJ WYPOŻYCZALNI AUT

Moc maksymalna jaką osiągały pierwsze samochody KIA Sportage nie była wyśmienita. Było to od 84 do 186 KM. Oznaczało to, że maksymalna prędkość jaką dało się w latach 90 osiągnąć tym samochodem, nie przekraczała 160 kilometrów na godzinę. Auto, co warto podkreślić, miało bardzo pojemny bagażnik, jak na swoje dość kompaktowe rozmiary. Było to od 640 do nawet 1410 litrów. KIA sportage dostępne w każdej dobrej wypożyczalni aut w Szczecinie

Zadzwoń do nas