VW CRAFTER

VW Crafter wynajem aut dostawczych w Szczecinie

SAMOCHODY DOSTAWCZE

VW CRAFTER

Volkswagen Crafter to idealny samochód dostawczy klasy wyższej i lekki samochód ciężarowy o dopuszczalnej masie 3,5 tony. Volkswagen Crafter jest od 2006 r. naturalnym następcą bardzo popularnego wśród dostawczaków modelu VW LT. W obecnych czasach jest produkowany w Polsce jest ponadprzeciętnie wygodnym autem dostawczym dostępnym w wypożyczalni samochodów w Szczecinie

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Diesel

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 2

  Ilość osób: 3

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  200 zł

  15-30 dni

  220 zł

  1-15 dni

  260 zł

  Kaucja zwrotna 1000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA FIRMY NA WYNAJEM

  Prawie każda firma, która potrzebuje przewożenia towarów gabarytowych lub ludzi z czasem musi zastanowić się nad zakupem samochodu dostawczego. Producenci samochodów coraz częściej do samochodów tego typu przenoszą technologie z samochodów osobowych co sprawia że podróż nimi jest równie komfortowa i bezpieczna jak mniejszymi pojazdami. Dobrym przykładem może być VW Crafter na wynajem w Szczecinie.

  VW CRAFTER SOLIDNY SAMOCHÓD DOSTAWCZY DLA FIRM

  Samochód z grupy Volkswagena produkowany jest w fabryce we Wrześni w województwie wielkopolskim. Samochód posiada dopuszczalną masę całkowitą do 5 ton co pozwala na przewóz sporych gabarytów lub kilkunastu osób w zależności ode wersji nadwozia. W 2016 roku koncern zaprezentował II generację modelu, którego pierwsza wersja ujrzała światło dzienne w 2006 roku. Trzeba zaznaczyć, że bliźniaczym modelem jest MAN TGE produkowany również we Wrześni. Samochód posiada silnik wysokoprężny EA288Nutz, który posiada pojemność 2,0l (TDI). Dostępne są różne warianty mocy zaczynając od 102 KM, poprzez 122 KM i 140 KM, aż do najmocniejszej wersji o mocy 177 KM.

  DOSTAWCZAK KLASY WYŻSZEJ DO WYNAJĘCIA

  Samochód posiada wiele wersji zabudowy. Do najpopularniejszych można zaliczyć furgon, kombi, skrzyniowy czy samochód z podwoziem do zabudowy według zamówienia indywidualnego. Na bazie VW Craftera zbudowany jest również samochód VW California. Jest to auto turystyczne, z zabudowaną przestrzenią kempingową. Pozwoli ono na rodzinne wyjazdy bez konieczności wynajmowania noclegów.
  Szeroki wybór wariantów pozwoli na dokładne spersonalizowanie swojego pojazdu zarówno pod względem mocy silnika jak i wariantów wyposażenia, czy zabudowy. Konkurenci to Mercedes Sprinter oraz Peugeot Boxer