RENAULT MEGANE

Renault Meganne kombi wynajem aut w Szczecinie

RENAULT MEGANE KOMBI

Renault Megane to następca popularnej Renault 19, wszedł na rynek w roku 1995. Wysoki komfort jazdy, oszczędne silniki, dobre wyposażenie i wysoki poziom bezpieczeństwa to najkrótsza wizytówka Renault Megane. Po pewnym czasie rodzina Megane powiększyła się o minivana oferowanego pod nazwą Scenic.

 

 

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  150 zł

  15-30 dni

  180 zł

  1-15 dni

  200 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  RENAULT MEGANNE W SZCZECINIE

  Meganne to jeden z najbardziej znanych modeli samochodów francuskiej marki Renault. Samochód pojawił się na rynku w 1995 roku i od tego czasu zdobył międzynarodowe uznanie. Jego popularność sprawiła, że producent stale pracuje nad jego udoskonalaniem, wypuszczając na rynek kolejne generacje. I generacja Renault Meganne trafiła na rynek w 1995 roku. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych samochodów kompaktowych w Polsce. Dzięki przystępnej cenie i dobremu wyposażeniu idealnie wpasował się w potrzeby klientów, szukających komfortowego pojazdu klasy średniej. Samochód dostępny był w kilku wersjach nadwozia.

  KOLEJNE GENERACJE MEGANNE

  Kolejna generacja  do sprzedaży trafiła w 2002 roku druga generacja Renault Meganne. Już rok później model zwyciężył w plebiscycie na najlepszy europejski samochód roku. Nadwozie modelu zostało znacznie przebudowane i uzyskało nowy styl. Samochód był dostępny w 9 różnych wersjach wyposażenia. Trzecia generacja, produkowana od 2008 roku również oferowała klientom szeroki wybór wersji wyposażeniowych oraz typów nadwozia. Najpierw samochód dostępny był tylko jako hatchback, ale wkrótce pojawiła się również wersja coupe oraz cabrio. Na rynek trafiła również wersja sportowa modelu.

  NOWY RENAULT MEGANNE DOSTĘPNY U NAS

  Czwarta generacja Renault Meganne została zaprezentowana w 2015 roku niedawno auto przeszło lifting i jest dostępny w naszej wypożyczalni aut. Wygląd samochodu został mocno zaktualizowany i nabrał bardziej nowoczesnego ducha. Producent przygotował pięć standardowych wersji wyposażeniowych oraz dwie specjalne, przeznaczone dla bardziej wymagających klientów. Wyższe wersje oferują bardzo bogate wyposażenie, obejmujące nowoczesne systemy.