RENAULT MEGANE

Renault Meganne kombi wynajem aut w Szczecinie

RENAULT MEGANE KOMBI

Renault Megane to następca popularnej Renault 19, wszedł na rynek w roku 1995. Wysoki komfort jazdy, oszczędne silniki, dobre wyposażenie i wysoki poziom bezpieczeństwa to najkrótsza wizytówka Renault Megane. Po pewnym czasie rodzina Megane powiększyła się o minivana oferowanego pod nazwą Scenic.

 

 

SEGMENT C

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 5 kombi

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

150 zł

15-30 dni

180 zł

1-15 dni

200 zł

Kaucja zwrotna 500 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

RENAULT MEGANNE W SZCZECINIE

Meganne to jeden z najbardziej znanych modeli samochodów francuskiej marki Renault. Samochód pojawił się na rynku w 1995 roku i od tego czasu zdobył międzynarodowe uznanie. Jego popularność sprawiła, że producent stale pracuje nad jego udoskonalaniem, wypuszczając na rynek kolejne generacje. I generacja Renault Meganne trafiła na rynek w 1995 roku. Szybko stała się jednym z najpopularniejszych samochodów kompaktowych w Polsce. Dzięki przystępnej cenie i dobremu wyposażeniu idealnie wpasował się w potrzeby klientów, szukających komfortowego pojazdu klasy średniej. Samochód dostępny był w kilku wersjach nadwozia.

KOLEJNE GENERACJE MEGANNE

Kolejna generacja  do sprzedaży trafiła w 2002 roku druga generacja Renault Meganne. Już rok później model zwyciężył w plebiscycie na najlepszy europejski samochód roku. Nadwozie modelu zostało znacznie przebudowane i uzyskało nowy styl. Samochód był dostępny w 9 różnych wersjach wyposażenia. Trzecia generacja, produkowana od 2008 roku również oferowała klientom szeroki wybór wersji wyposażeniowych oraz typów nadwozia. Najpierw samochód dostępny był tylko jako hatchback, ale wkrótce pojawiła się również wersja coupe oraz cabrio. Na rynek trafiła również wersja sportowa modelu.

NOWY RENAULT MEGANNE DOSTĘPNY U NAS

Czwarta generacja Renault Meganne została zaprezentowana w 2015 roku niedawno auto przeszło lifting i jest dostępny w naszej wypożyczalni aut. Wygląd samochodu został mocno zaktualizowany i nabrał bardziej nowoczesnego ducha. Producent przygotował pięć standardowych wersji wyposażeniowych oraz dwie specjalne, przeznaczone dla bardziej wymagających klientów. Wyższe wersje oferują bardzo bogate wyposażenie, obejmujące nowoczesne systemy.

Zadzwoń do nas