Wynajem długoterminowy

Oferta wynajmu długoterminowego Szczecin

Wynajem długoterminowy szczecinWypożyczalnia samochodów RDG oferuje wynajem długoterminowy, jest to idealne rozwiązanie jeśli nie chcesz brać leasingu. Długoterminowy wynajem aut usługa ciesząca się dużą popularnością. W obecnych czasach częściej wybierana niż standardowy leasing. Elastyczność oferty komfort użytkowania tak można określić usługę jakim jest długoterminowy wynajem aut w RDG.

Wynajem długoterminowy – bez znaczenia czy samochodów osobowych czy też dostawczych, to rozwiązanie sprawdza się przy wypożyczeniu samochodu w Szczecinie na okres powyżej 30 dni.  Klient nie przyjmuje na siebie żadnych zobowiązań finansowych w zakresie leasingu czy kredytu. Wynajem aut Szczecin w RDG to najlepsza alternatywa dla pozostałych form zakupu i finansowania samochodów!

Wynajem długoterminowy w naszej wypożyczalni samochodów umożliwia szybki dostęp do nowych i komfortowych samochodów. Dzięki temu zapewniasz sobie dużą oszczędność kosztów.

Zalety długoterminowego wynajmu pojazdów

Chciałbyś przemieszczać się nowym, bezpiecznym autem, aby po kilku latach jego użytkowania wymienić go na nowszy, bezpieczniejszy model? Nic prostszego: wystarczy zdecydować się na wynajem długoterminowy, a pachnące nowością auto będzie do Twojej dyspozycji.
Wynajem długoterminowy ma wiele zalet w porównaniu do innych form zakupu samochodu, takich jak leasing czy zakup nowego pojazdu za własne środki. Kupując samochód z własnych pieniędzy lub kredytując go z pomocą banku (i płacąc za to odsetki…) pokrywamy wartość pojazdu w momencie jego zakupu, jednak ta wartość bardzo szybko spada w wyniku tak zwanej amortyzacji, czyli naturalnego zużywania się elementów pojazdu w trakcie jego eksploatacji.
W porównaniu z kosztami leasingu, wynajem długoterminowy wypada korzystniej – wysokość miesięcznej raty oraz ogólna kwota, jaką przyjdzie nam wydać na wynajmowany pojazd, jest zdecydowanie niższa niż w przypadku auta leasingowanego. Dodatkowo, aby wynająć pojazd, najczęściej trzeba mieć działalność gospodarczą – wynajem długoterminowy nie nakłada na nas takiej konieczności. Wiele firm oferuje korzystny wynajem długoterminowy pojazdu, a po jego zakończeniu, możesz zdecydować, czy chcesz dalej przemieszczać się tym pojazdem, czy może wolisz wybrać coś nowszego.

Wynajem długoterminowy dla firm

Co bardzo istotne dla firm lub osób planujących na przykład zakup domu lub mieszkania – wynajem długoterminowy nie powoduje obciążenia zdolności kredytowej, co zdarza się w przypadku niektórych firm oferujących leasing. Dzięki temu, możemy bezpiecznie wynająć pojazd, nie obawiając się, czy zdolności kredytowej wystarczy na przykład na remont mieszkania czy zakup domu lub – w przypadku firmy – sprzętów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biznesu.
Wypożyczalnie samochodów oferujące wynajem długoterminowy Szczecin zdają sobie sprawę z różnorodności potrzeb zarówno wśród klientów prowadzących firmy, jak i indywidualnych osób, chcących wynająć pojazd do celów prywatnych. Dlatego też przeglądając ofertę firm, które wynajmują auta, można bardzo wiele opcji (jak długość wynajmu, wyposażenie pojazdu, wysokość raty i inne) dostosować do swoich preferencji oraz potrzeb. Dzięki temu właściwie każdy może znaleźć odpowiadające mu rozwiązanie.
Co bardzo istotne, nawet dla osób niedysponujących wkładem własnym na wynajem długoterminowy samochodu, niektóre firmy oferują rozwiązania umożliwiające skorzystanie z ich oferty bez konieczności posiadania dużych środków na start. Wystarczy zapoznać się z ofertą kilku firm – w wielu miejscach jest także możliwe pozostawienie swojego numeru telefonu, aby firma sama się z nami skontaktowała i w trakcie rozmowy telefonicznej rozwiała wszelkie wątpliwości.

Oferta wynajmu długoterminowego

Wypożyczalnie samochodów oferujące wynajem długoterminowy Szczecin posiadają również pakiety „kilometrowe”, umożliwiające obniżenie wysokości miesięcznej raty przy ograniczeniu liczby przejechanych kilometrów – jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla osób, które nie jeżdżą autem na duże odległości, a co za tym idzie nie generują dużego przebiegu w samochodzie i nie opłaca im się wynajmować auta za bardzo duże pieniądze, ale jednocześnie chcą cieszyć się nowym pojazdem. Dzięki takim ofertom, każdy, nawet jeżdżący autem tylko po mieście, może rozważyć wynajem długoterminowy.
Warto nadmienić, że wynajem długoterminowy Szczecin nie powoduje „życia ponad stan”. Wyposażenie oraz sam samochód jest dobierany do indywidualnych możliwości finansowych osoby zainteresowanej wynajmem, a co za tym idzie – nie dochodzi do życia ponad stan i nadmiernego zadłużania się. Określasz kwotę i dostajesz taki pojazd, na jaki możesz sobie pozwolić – bez zbędnego zadłużania!
Zalety wynajmu długoterminowego są niezaprzeczalne – pozwalają na użytkowanie nowego auta, które zapewni bezpieczeństwo i komfort jazdy: nowsze modele aut posiadają wiele udogodnień, umożliwiających komfortową podróż, a fakt, że pojazd jest nowy, sprawia że jego podzespoły są w 100% sprawne i zapewniają bezpieczną jazdę bez ryzyka wypadku spowodowanego niespodziewaną awarią w trakcie jazdy. Wystarczy zdecydować się na markę i znaleźć firmę, której oferta nam odpowiada – i wynająć auto można to zrobić również w naszej wypożyczalni!