TOYOTA C-HR

Toyota CH-R wynajem aut SUV w Szczecinie

SEGMENT SUV

TOYOTA C-HR

Nowy crossover Toyoty ma niepowtarzalny wygląd i zachwycającą dynamikę. Toyota C-HR to zwinny SUV nie tylko do miejskiej dżungli. Niezależnie od gustów design Toyoty C-HR działa jak magnes na wzrok przechodniów.

 

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Automatyczna

Ilość drzwi: 5

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

280 zł

15-30 dni

300 zł

1-15 dni

320 zł

Kaucja zwrotna 700 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

KOSMICZNY WYGLĄD W WYPOŻYCZALNI RDG

Toyota kilka lat temu zaprezentowała nam model CHR. Toyota CHR od początku charakteryzowała się nowoczesnym designem. Nigdy wcześniej samochody tej marki nie miały tak dynamicznej linii. I w tym momencie głosy były od razu podzielone. Toyota nie ukrywała, że jest to samochód skierowany do młodszej grupy odbiorców, by zakochali się w hybrydach. I to był strzał w dziesiątkę.

WYPOŻYCZALNIA SAOCHODÓW O TOYOCIE

CHR stała się bardzo popularnym modelem oraz jedną z najczęściej kupowanych hybryd z gamy Toyoty. Jednakże jak na taki model wiele osób narzekało na przestarzały system inforozrywki oraz brak integracji z Android Auto oraz Apple Car Play. Po kilku latach marka Toyota przedstawiła odświeżony model z nowymi mocniejszymi silnikami oraz odświeżonym designem. Teraz każdy model charakteryzuje się światłami Led z przodu oraz z tyłu. Delikatnie odświeżono wnętrze oraz teraz system rozrywki jest bardziej nowoczesny. Teraz znajdują się fizyczne przyciski oraz odświeżony interface. Możemy teraz połączyć telefon przy pomocy Android Auto oraz Apple Car Play.

OPTYMALNY WYNAJEM AUT

Cennik wynajmu nowej Toyoty nie różni się zbytnio od poprzedniego wcielenia auta. Podstawową wersję możemy minimalnie taniej kupić w porównaniu do poprzedniego modelu. Gama wyposażenia dodatkowego oraz kolorystycznego umożliwi nam skonfigurowanie modelu do swoich preferencji, byśmy mogli czuć się dobrze w wybranym przez nas aucie. Wersje hybrydowe mogą stosunkowo na początku odstraszać nas cenowo jednakże nie musimy się czego bać. Wersje hybrydowe są tańsze w utrzymaniu od benzynowych. Mamy możliwość również przejechania do 50 km na zasilaniu elektrycznym. Zobacz jaka jest umowa wynajęcia Toyota CHR.

Zadzwoń do nas