Wynajem samochodu na minuty idealna alternatywa

carsharing wynajem auta na minutyWynajem samochodu na minuty to nowoczesny sposób na podróż. Ta dziedzina działalności gospodarczej funkcjonuje w Polsce od niedawna. Generalnie we wczesnym etapie transformacji ustrojowej związana była z silnym ośrodkami aglomeracji miejskiej jak Warszawa, Kraków, Poznań, czy Szczecin. Dziś te usługi realizowane są w każdym większym ośrodku wypoczynkowym, a szczególnie związany jest z rozwojem transportu lotniczego. Wynajem samochodu na minuty to tania podróż.
Wypożyczenie samochodu na minuty jest idealną opcją dla osób aktywnych, którzy swoje życie prywatne i zawodowe związane mają często z podróżami, co wymusza na nich korzystanie z różnych form transportu m. in. samoloty, kolej, transport zbiorowy itp. Są to główni klienci firm oferujących wynajem auta na minuty lub parę godzin. Co prawda nie jest to wynajem krótkoterminowy ponieważ posiada on inną nazwę mówimy tu o carsharing. Opcja takiego wynajmu pojazdów przyjęła się za granicą Polski ale powoli staję się co raz bardziej popularna również nad Odrą.

Dlaczego wynajem samochodu na minuty jest idealną alternatywą podróży?

Wynajem samochodu jest opłacalne, gdy osoba przyjeżdża do danego miasta w załatwieniu sprawy biznesowej czy prywatnej, a nie chce lub nie może używać własnego samochodu. Łatwiej i taniej wynająć samochód na miejscu niż trudzić się jazdę przez pół Europy. To jest również jedyne skuteczne rozwiązanie, gdy osoba podróżująca udaje się do dalekiej Australii czy Stanów Zjednoczonych.

Sprawy wynajem samochodu na minuty w Szczecinie

carsharing wynajem samochodu na minutyWynajem auta na minuty daje gwarancję, że samochód jest sprawny, zatankowany, posiada stosowne przeglądy i ubezpieczenia. Dzięki temu osoba wynajmująca oszczędza czas. Nie musi przejmować się naprawą i formalnościami biurokratycznymi. Wystarczy podpis na umowie z właścicielem agencji wynajmującej pojazdy mechaniczne i możesz po paru minutach ruszyć w podróż, gdzie tylko chcesz. Co więcej wynajmując samochód możesz umówić się na wynajem samochodu na kilka czy kilkanaście godzin lub dni w zależności od zgłaszanych potrzeb. Klient realizuje swoje cele, a firma wynajmująca uzyskuje zysk, dlatego wynajem auta dostawczego na minuty albo parę godzin jest tak atrakcyjny, gdyż w ciągu jednego dnia samochód może pracować dla kilku klientów. Co więcej, na życzenie klienta, który nie chce sam jeździć po nieznanym mieście istnieje możliwość wynajmu samochodu na minuty z kierowcą. Jest to idealne rozwiązanie dla osób udających się na spotkanie biznesowe, gdyż w drodze do swojego kontrahenta mogą zapoznać się z dokumentacją, przećwiczyć przemowę czy obrać odpowiednią strategię działania, bez martwienia się czy trafią do celu szybko i bez przeszkód. Po załatwieniu czynności zawodowych wynajmujący wraca na dworzec, lotnisko i bez zbędnych formalności oddaje samochód, kończąc tym samym wynajem krótkoterminowy.

Wynajem samochodu na minuty to również idealny sposób, gdy własny samochód ulegnie awarii, a potrzebujemy auta „na gwałt”! Własny samochód oddajesz do warsztatu korzystając tym samym z taboru dostępnego w warsztacie. I w czasie trwania naprawy realizuje swoje zadania. Nie od dziś wiadomo, że „czas to pieniądz”. Dlatego wypożyczenie auta na minuty zyskuje popularność nie tylko pośród pracowników korporacji, ale także osób którym wypadki losowe pokrzyżowały plany działania, a muszą odwieźć dzieci do szkoły, przedszkola czy podjechać do swojego miejsca pracy. Wynajem samochodu w Szczecinie tylko w RDG.pl