Wypożycz samochód na ferie

wypożycz auto na ferie

Wypożycz samochód na ferie i ciesz się zimą. Chociaż pogoda w ostatnim czasie, raczej nas nie rozpieszcza to amatorów zimowego szaleństwa ciągle przybywa. Narty czy snowboard powoli traci swój elitarny charakter i stał się sportem masowym, uprawianym przez coraz większą ilość naszych rodaków. Może właśnie z powodu bardzo ciepłych zim i niepewnych warunków pogodowych w naszych polskich górach – coraz większym wzięciem cieszą się zimowe wypady na zagraniczne trasy zjazdowe.

Chcesz jechać za granicę ? Wynajmij busa 9 osób

Planowania podróży jest bardzo ważnym elementem udanego wypoczynku. Jednak najważniejszym to organizacja odpowiednio dużego samochodu na ferie. Jeśli jednak nikt z paczki znajomych nie dysponuje odpowiednim samochodem, najlepiej skorzystać z usług wypożyczalni aut i wynająć busa 9 osobowego lub mikrobus.

Wypożyczalnie samochodów oferują szeroki asortyment samochodów osobowych, jakie doskonale sprawdzają się w roli rodzinnego samochodu na zimowy wypad za granicę. Każda ekipa przyjaciół czy też rodzina która ma przeznaczony na wyjazd za granicę określoną ilość środków czy też ilości podróżujących osób, na pewno znajdzie odpowiedni samochód do wynajęcia na ferie.

Zalety wynajmu busa 9 osobowego:

  • Podział kosztów podróży bowiem każda osoba biorąca udział w wyjeździe partycypuje w kosztach zarówna paliwa jak i wynajęcia auta
  • Zmiana kierowcy podczas jazdy pozwoli skrócić czas podróży ponieważ w busie 9 osobowym na pewno znajdą się inne osoby które posiadają prawo jazdy.
  • Na taki wyjazd oferujemy dobrze dobrane opony zimowe lub łańcuchy za dodatkową opłatą.
  • Bagażnik dachowy w który pomieścimy nie tylko sprzęt narciarski ale i pozostałe bagaże.
  • Większy samochód to dodatkowy komfort podczas tak dalekiej podróży. Duże wygodne fotele skutecznie poprawiają komfort podczas podróży.
  • Nawigacja samochodowa z aktualnymi mapami pomoże szybko dotrzeć do celu. Dlatego wynajęcie samochodu na ferie to dobre rozwiązanie.
  • Wynajem auta bez kaucji dla stałych klientów.