Wynajem auta bez kaucji w Szczecinie

wynajem auta bez kaucji

Czy można w Szczecinie wynająć samochód bez kaucji? Aby zapewnić naszym klientom najwyższy poziom usług podczas korzystania z oferty wypożyczalni aut RDG, formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Wiemy że wypożyczanie samochodów może być pozbawione niepotrzebnych formalności więc będzie łatwe, szybkie. Dlatego nasza wypożyczalnia aut bez kaucji uprościła cały proces wynajmu pojazdów. Żeby wynająć samochód wystarczy posiadać aktualny dowód tożsamości i prawo jazdy.

Zasady wynajmu samochodu bez kaucji

Wszystkie koszty związane z wynajmem są znane już na początku. Nasi klienci nie muszą przejmować się dodatkowymi opłatami. Nasza wypożyczalnia samochodów szczególnie ceni sobie stałych klientów dlatego dla naszych stałych klientów robimy wyjątek. Wystarczy, że wynajmiesz u nas auto trzy razy i za kolejnym razem nie zapłacisz kaucji za wynajem. Ciesz się wynajmem samochodów bez kaucji nawet przy płatności gotówką. Przeszukując oferty innych wypożyczalni, bez kaucji nigdzie w Szczecinie nie wynajmiesz samochodu. Wynajem auta bez kaucji to doskonała propozycja dla osób, które chcą wynająć samochód tanio i oszczędnie.

Wynajem samochodu staje się coraz popularniejszy w Polsce. Nic dziwnego, w końcu w wielu przypadkach jest to jedyna możliwość dojazdu w miejsca, gdzie nie dojeżdża transport publiczny. Ponadto jest to o wiele bardziej komfortowe wyjście od podróży zatłoczonymi środkami komunikacji miejskiej oraz  opcja bezpieczniejsza dla naszej kieszeni od jazdy taksówką. Dlatego właśnie to rozwiązanie jest świetne zarówno dla turystów, jak i dla osób podróżujących służbowo.

Na czym polega wynajmowanie samochodu bez kaucji?

Wynajmowanie samochodu bez kaucji opiera się na bardzo prostych zasadach: za odpowiednią opłatą wykupujemy możliwość jazdy danym pojazdem przez określony czas. Co ważne, w okresie obowiązywania umowy posiadamy samochód na wyłączność, co oznacza, że na pewno nie „sprzątnie nam go sprzed nosa” żaden klient, który wykupił możliwość przemieszczania się podobnym autem. Wynajmując samochód bez kaucji w Szczecinie, musimy podać swoje dane osobowe oraz powinniśmy z góry określić, na ile dni chcemy wypożyczyć pojazd. Przy odbiorze auta powinniśmy również okazać ważne prawo jazdy.

Nie jesteś przywiązany do jednego garażu!

Kiedy wynajmujesz samochód bez kaucji w Szczecinie, nie znaczy, że musisz nim wrócić do tej samej miejscowości po wygaśnięciu umowy. Obecnie na terenie Polski działają sieci wypożyczalni aut, które dysponują kilkoma lub nawet kilkunastoma parkingami na terenie naszego kraju. Możemy zatem oddać samochód w mieście, które jest położone w odległości kilkuset kilometrów od naszego punktu startowego! Dzięki temu zyskujemy poczucie wolności – zobowiązania finansowe i prawne, jakim jest wypożyczenie samochodu, nie przeszkadzają nam w przemieszczaniu się z punktu A do punktu B.

Jeździsz tak długo, ile chcesz!

Klienci mogą wynajmować samochody na różną ilość dni. Nic nie szkodzi na przeszkodzie, żeby wypożyczyć auto zarówno na jeden dzień czy weekend, jak i na kilkutygodniowy wypad na drugi koniec kraju. Co więcej, większość formalności można załatwić za pośrednictwem internetu, co dodatkowo upraszcza formalności, jakie należy załatwić przed odbiorem samochodu z parkingu. Opcje te są niezwykle przydatne dla osób szukających szybkiego rozwiązania problemu związanego z dojazdem do miejsca przeznaczenia. Tego rodzaju możliwości przypadną do gustu również ludziom, którzy spędzają w podróżach długie tygodnie, a nawet miesiące, przemieszczając się pomiędzy oddalonymi od siebie miastami. Dzięki rezerwacji on-line i ograniczeniu biurokracji są oni w stanie lepiej zorganizować swoją podróż i poświęcić więcej czasu na zwiedzanie.

Rozwiązywanie kwestii finansowych

Przy wypożyczeniu auta z reguły klienci są proszeni o wpłatę zwrotnej zaliczki, z której są pokrywane ewentualne szkody powstałe w wyniku kolizji spowodowanej przez osobę wynajmującą samochód. W przypadku naszej firmy ten problem jednak nie istnieje i oferujemy wynajem samochodu bez kaucji! Szanujące się przedsiębiorstwa dbają bowiem o wykupienie ubezpieczenia AC dla swoich pojazdów, które pokrywa koszty naprawy pojazdu, nawet jeżeli został zniszczony przez kierowcę. Dzięki temu klienci mogą być spokojni i nie muszą się obawiać, że poniosą nieplanowane wydatki. Jest to czynnik, który dodatkowo podnosi przyjemność korzystania z tego typu usług.

Zamień komunikację publiczną na samochód!

Wszystkie wymienione powyżej argumenty pokazują, że wynajem samochodu jest wyjściem o wiele lepszym, aniżeli jazda środkami transportu publicznego. Komfort, szybkość, wolność i bezpieczeństwo zdecydowanie przemawiają za wyborem opisywanej opcji. Dlatego właśnie zachęcamy do skorzystania z naszych usług! Zapraszamy wypożyczalnia samochodów Szczecin RDG Auto Rent