RENAULT TRAFFIC BUS 9 OSÓB

Renault Traffic wynajem busów 9 osobowych w Szczecinie

BUS 9 OSOBOWY

RENAULT TRAFFIC 9 OSÓB

Poznaj Nowe Renault TRAFIC 9 osobowe. Samochód na wyjazd z rodziną lub ze znajomymi na weekend lub narty o niezliczonych możliwościach. Wypożycz busa 9 cio osobowego w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Diesel

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 9

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  250 zł

  15-30 dni

  280 zł

  1-15 dni

  250 zł

  Kaucja zwrotna 1000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  Wynajem busa 9-cio osobowego bez limitu kilometrów

  RENAULT TRAFFIC IDELANY NA WEEKEND

  Wypożyczalnia samochodów Szczecin oferuje wygodny samochód, który służy do przewożenia większej grupy ludzi. Renault Traffic 9 osobowy to komfortowy samochód, który sprawdzi się na długie podróże i do pracy. Posiada komfortowe wyposażenie, tj. podgrzewane lusterka boczne, przyciemniane szyby, wspomaganie kierownicy oraz isofix i wiele innych. Wycieczki w gronie znajomych zawsze są okazją na to, aby stworzyć wiele przyjemnych wspomnień. Jednakże należy zawsze pamiętać, że jakiekolwiek wyjazdy w większej grupie muszą być starannie zaplanowane. Bez odpowiedniej organizacji cała wycieczka można zamienić się w chaos, podczas którego na okrągło trzeba zmagać się z różnymi przeszkodami. Jak wiadomo, takie trudności sprawiają, że cały sens wycieczki znika i nie ma szansy na rozluźnienie i relaks, jakiego powinno się doświadczyć na wakacjach.

  RENAULT TRAFFIC IDEALNY NA WYJAZD NA NARTY

  Podczas załatwiania spraw organizacyjnych jedną z podstawowych jest oczywiście metoda transportu na miejsce docelowe. Opcji jest wiele, począwszy od tanich takich jak przejazd pociągiem lub autobusem, a skończywszy na droższych, takich jak przelot samolotem. Jednakże zawsze warto wziąć pod uwagę nie tylko samą cenę, ale także i komfort przejazdu. A wtedy to najlepszym wyborem staje się bus przeznaczony dla wielu osób.
  Istnieje wiele modeli busów, które są doskonałym wyborem na różnego rodzaju wycieczki grupowe. Jednakże rzadko który zapewnia tak duży komfort przejazdu co Renault Trafic. Jeżeli chodzi o ten bus, to zmieści się w nich aż dziewięć osób, wliczając w to kierowcę. Bus 9 osobowy Renault Trafic ten jest na tyle nowoczesny, że zapewnia olbrzymią swobodę w kierowaniu, pomimo jego dużego rozmiaru. Dlatego też nawet osoby, które są przyzwyczajone do tego, aby kierować tylko mniejszymi samochodami osobowymi, bez problemu odnajdą się za kierownicą tego busa.

  WYNAJEM SAMOCHODÓW 9 OSOBOWYCH W SZCZECINIE

  Jeżeli zatem kogoś interesuje Renault Traffic bus 9 osób to jest parę sposobów na to, aby zdobyć tego typu transport na swoją nadchodzącą wycieczkę. Najbardziej oczywistym rozwiązaniem jest oczywiście zakup takiego busa na swój prywatny użytek. Jest to jednak duży wydatek. Dlatego też znacznie lepiej wynająć ten bus w jednej z wielu firm, które oferują tego typu usługę. Wśród nich jest świetna wypożyczalnia, która zapewnia dostęp do busa Renault Trafic w bardzo przystępnej cenie. Jest to zatem najlepszy pomysł z możliwych dla każdego, kto pragnie wybrać się na wycieczkę.