OPEL VIVARO BUS 9 OSÓB

Opel Vivaro wynajem busów 9 osobowych w Szczecinie

BUS 9 OSOBOWY

OPEL VIVARO 9 OSÓB

Opel Vivaro to samochód osobowy typu van klasy wyższej. Pierwszy Opel Vivaro  został zaprezentowany we wrześniu 2001 roku. W wariancie osobowym może nim bardzo wygodnie podróżować 9 osób. Idealny samochód na wypad na narty z paczką znajomych.

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Diesel

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 9

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  250 zł

  15-30 dni

  280 zł

  1-15 dni

  250 zł

  Kaucja zwrotna 1000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  Wynajem busa 9-cio osobowego bez limitu kilometrów

  CZY OPEL VIVARO 9 OSOBOWY TO DOBRE ROZWIĄZANIE

  Na rynku samochodów można wyróżnić wiele ich typów w zależności od zapotrzebowania. Najbardziej znane to samochody osobowe, które najczęściej są używane przez mniejsze rodziny, przez pary, przez singli. Mogą one być dwuosobowe, ale też 5 lub czteroosobowe w zależności od miejsca z tyłu. Służą one do poruszania się po mieście, ale też między miastami. Można też nimi pojechać za granicę. Stan nowoczesnych aut osobowych i dróg jest tak dobry, że można przejechać małymi autami tysiące kilometrów.

  DWA SAMOCHODY OSOBOWE CZY WYNAJEM BUSA 9 OSOBOWEGO

  Co jeśli zapotrzebowanie jest większe? Jeśli mamy dużą rodzinę i chcemy ze sobą wozić dużo rzeczy i może jeszcze psa? Co jeśli mamy zespół pracowników, z którymi mamy się dostać do klienta, w każdym miesiącu czy roku do innego i naszą podstawą w pracy są podróżne do różnych miejsc? Potrzebujemy wtedy czegoś więcej niż samochód osobowy. Czy dwa samochody osobowe załatwią sprawę? Również, ale po co płacić za paliwo w dwóch autach jeśli można trochę więcej w jednym? Po co też płacić podwójne ubezpieczenie? Można jedno, ale większe? Czemu większe? Bo samochody, które zmieszczą więcej niż 5 osób na pewno będą kosztowały więcej, ale zapewnią duży komfort jazdy. Wynajem busa 9 osobowego Opel Vivaro to tańsze rozwiązanie.

  BUS NA WYNAJEM CZY TO SIĘ OPŁACA?

  Taki jest na przykład Opel Vivaro bus 9 osób, który nie tylko bardzo dobrze wygląda, ale też jest praktyczny i sprawdza się w wielu sytuacjach. Busy, bo o nich mowa nie są zarezerwowane tylko do transportu publicznego. Można je wykorzystać do wyjazdu wakacyjnego, do pracy, do prowadzenia biznesu, który polega na przywożeniu towarów. Opel Vivaro ma również nowoczesne wyposażenie, posiada Isofix przydatny jeśli mamy dzieci, posiada klimatyzację, poduszki powietrzne, które gwarantują bezpieczeństwo, ale też wiele innych dodatków. Opel Vivaro bus 9 osób jest dostępny w stylowych kolorach, np. czerń, srebrny, grafitowy. Samochód ten jest bardzo pojemny. Nie tylko pod względem miejsc dla ludzi, ale też bagaży, rowerów, sprzętu sportowego, sprzętu pracowniczego. Jest to samochód bezpieczny, niezawodny oraz wszechstronny. Dobrze nim się jeździ na dłuższe trasy jak i na krótszy. Opel Vivaro dostępny w naszej wypożyczalni samochodów w Szczecinie jest najnowszą wersją auta