MERCEDES V BUS 9 OSÓB

Mercedes klasa V wynajem busów 9 osobowych w Szczecinie

BUS 9 OSOBOWY

MERCEDES V 9 OSÓB

MercedesBenz klasy V  to osobowy van klasy premium niemieckiego producenta. Auto zadebiutowało w 2014 roku i produkowane jest do dzisiaj. Mercedes klasy V pomieści w zasadzie wszystko. Jest duży i bardzo funkcjonalny i luksusowy.

 

 

 

 

 

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Diesel

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 4

  Ilość osób: 9

  Wyposażenie

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  450 zł

  15-30 dni

  500 zł

  1-15 dni

  550 zł

  Kaucja zwrotna 3000 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  Wynajem busa 9-cio osobowego bez limitu kilometrów

  MERCEDES KLASA V DO WYNAJĘCIA W WYPOŻYCZALNI RDG

  Tradycyjne 5-osobowe samochody coraz częściej zastępowane są większymi modelami, które są bardzo pakowne i umożliwiają w pełni bezpieczne przewożenie większej liczby pasażerów. Rodziny z trójką, bądź czwórką dzieci zazwyczaj decydują się na samochód z siedmioma siedzeniami. W większości modeli dwa dodatkowe miejsca można złożyć, aby powiększyć bagażnik i przewieźć produkty o sporych gabarytach. Popularne pojazdy z siedmioma miejscami to między innymi volkswagen touran, seat oraz ford grand s max jednak żaden z nich nie dorównuje Mercedesowi klasy V

  KLASA V MERCEDESA IDEALNA DLA VIPÓW

  Wielu zwolenników mają również busy. Są one zwrotne, wysokie i mieszczą sporo bagaży czy też narzędzi niezbędnych w czasie pracy.
  Jednym z najczęściej wybieranych modeli jest Mercedes klasa V bus 9 osób. Doskonale sprawdzi się on w przypadku dużej rodziny, ale również niekiedy wykorzystywany jest w firmach, jako auto do przewożenia pracowników. Pojazdy znanego i renomowanego producenta cechuje bardzo wysoka jakość, wytrzymałość i odporność na różnego rodzaju uszkodzenia i awarie. Poszukując auta używanego, warto zapoznać się z ofertami dostępnymi na aukcjach internetowych. Każdy wystawiony produkt posiada szczegółowy opis, niezbędne parametry oraz liczne fotografie. Przy zakupie sporą uwagę warto zwrócić na przebieg pojazdu, jego wiek oraz stan techniczny.

  WYPOŻYCZ SAMOCHÓD PRZED ZAKUPEM

  Sprzedawca najczęściej jest w stanie wymienić ostatnio wykonywane naprawy i wszelkie usterki. Doskonale gdy samochód jest ekonomiczny i wykazuje bardzo niskie spalanie. Większość osób poszukuje pojazdów na gaz bądź benzynę, gdyż diesle są szkodliwe dla środowiska i wkrótce mają zostać wycofane.
  Warto zdecydować się na niezbyt długą jazdę próbną z aktualnym właścicielem. Oczywiście należy sporządzić umowę kupna sprzedaży i przerejestrować pojazd na swoje dane. Wielu kierowców decyduje się na sprowadzenie wymarzonego samochodu zza granicy, na przykład z Niemiec. Dzięki temu można bardzo okazyjnie nabyć pojazd w doskonałym stanie. Oczywiście w takiej sytuacji należy uiścić dodatkowe opłaty, które związane są z rejestracją pojazdu w kraju. Przed zakupem warto chociaż na weekend wypożyczyć Mercedesa V i odbyć nim jazdę próbną.