TOYOTA AURIS

Toyota Kombi wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT B

TOYOTA AURIS

Toyota Auris  kolejnej generacji w nadwoziu typu kombi to niezwykle pakowne auto. Eleganckie ostre linie nadwozia dodają drapieżnego wyglądu. Samochód posiada przednie reflektory full led z doświetlaniem zakrętów, dzięki czemu można bezpiecznie podróżować po krętych drogach.

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

Szczegóły

Rodzaj paliwa: Benzyna

Skrzynia biegów: Manulana

Ilość drzwi: 5 kombi

Ilość osób: 5

Wyposażenie

System ESP

Gniazdo USB

Bluetooth

Klimatyzacja

Centralny zamek

Poduszki powietrzne

Elektryczne szyby

Radio

Ceny wynajmu

> 30 dni

150 zł

15-30 dni

180 zł

1-15 dni

200 zł

Kaucja zwrotna 500 zł *

Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

TOYOTA AURIS KOMBI

Wypożyczalnia samochodów RDG.pl oferuje Toyotę Auris jest to kompaktowy samochód z segmentu C produkowany przez japońską markę Toyota Motor Corporation. Produkcja Toyoty Auris rozpoczęła się w roku 2006. Przez cały okres produkcji model można było zakupić w dwóch generacjach. W pierwszej generacji Toyota Auris była dostępna aż w 9 wersjach wyposażenia: Terra, Luna, Sol, Premium, Dynamic, Prestige, S Tumi, Grayge oraz GT.

WYPOSAŻENIE I NOWATORSKI DESIGN

Natomiast druga generacja tego modelu występowała już tylko w 5 wersjach wyposażenia: Life, Active, Premium, Dynamic i Prestige. Drugą generację można było zakupić z tradycyjnym silnikiem benzynowym, z silnikiem wysokoprężnym, a także z innowacyjnym silnikiem hybrydowym – R4 1.8 l Hybrid 136 KM, który składa się z dwóch silników: silnika benzynowego 1.8 l o mocy 99 KM oraz silnika elektrycznego o mocy 80 KM. Silnik hybrydowy był dostępny jedynie w wersji wyposażenia Premium i Prestige.  Więcej designerskich modeli samochodów znajdziesz w wypożyczalni samochodów w Szczecinie

TOYOTA AURIS WYPOŻYCZ AUTO I PRZEKONAJ SIĘ DO MARKI

Produkcja tego modelu zakończyła się w roku 2018. W roku 2019 producent podjął decyzję o zmianie nazwy modelu na rynku europejskim. Po 12 latach funkcjonowania model występuję pod nazwą Toyota Corolla wypożyczalnia RDG.pl również ma takie auto w swojej ofercie wynajmu. Który jest tak  zaprojektowany aby cieszyć oko nie tylko właściciela ale również potencjalnych klientów. Toyota to bardzo piękne auto.

Zadzwoń do nas