TOYOTA AURIS

Toyota Kombi wynajem aut w Szczecinie

SEGMENT B

TOYOTA AURIS

Toyota Auris  kolejnej generacji w nadwoziu typu kombi to niezwykle pakowne auto. Eleganckie ostre linie nadwozia dodają drapieżnego wyglądu. Samochód posiada przednie reflektory full led z doświetlaniem zakrętów, dzięki czemu można bezpiecznie podróżować po krętych drogach.

WYNAJMIJ SAMOCHÓD

  Szczegóły

  Rodzaj paliwa: Benzyna

  Skrzynia biegów: Manulana

  Ilość drzwi: 5 kombi

  Ilość osób: 5

  Wyposażenie

  System ESP

  Gniazdo USB

  Bluetooth

  Klimatyzacja

  Centralny zamek

  Poduszki powietrzne

  Elektryczne szyby

  Radio

  Ceny wynajmu

  > 30 dni

  150 zł

  15-30 dni

  180 zł

  1-15 dni

  200 zł

  Kaucja zwrotna 500 zł *

  Dla stałych klientów wynajem bez kaucji

  TOYOTA AURIS KOMBI

  Wypożyczalnia samochodów RDG.pl oferuje Toyotę Auris jest to kompaktowy samochód z segmentu C produkowany przez japońską markę Toyota Motor Corporation. Produkcja Toyoty Auris rozpoczęła się w roku 2006. Przez cały okres produkcji model można było zakupić w dwóch generacjach. W pierwszej generacji Toyota Auris była dostępna aż w 9 wersjach wyposażenia: Terra, Luna, Sol, Premium, Dynamic, Prestige, S Tumi, Grayge oraz GT.

  WYPOSAŻENIE I NOWATORSKI DESIGN

  Natomiast druga generacja tego modelu występowała już tylko w 5 wersjach wyposażenia: Life, Active, Premium, Dynamic i Prestige. Drugą generację można było zakupić z tradycyjnym silnikiem benzynowym, z silnikiem wysokoprężnym, a także z innowacyjnym silnikiem hybrydowym – R4 1.8 l Hybrid 136 KM, który składa się z dwóch silników: silnika benzynowego 1.8 l o mocy 99 KM oraz silnika elektrycznego o mocy 80 KM. Silnik hybrydowy był dostępny jedynie w wersji wyposażenia Premium i Prestige.  Więcej designerskich modeli samochodów znajdziesz w wypożyczalni samochodów w Szczecinie

  TOYOTA AURIS WYPOŻYCZ AUTO I PRZEKONAJ SIĘ DO MARKI

  Produkcja tego modelu zakończyła się w roku 2018. W roku 2019 producent podjął decyzję o zmianie nazwy modelu na rynku europejskim. Po 12 latach funkcjonowania model występuję pod nazwą Toyota Corolla wypożyczalnia RDG.pl również ma takie auto w swojej ofercie wynajmu. Który jest tak  zaprojektowany aby cieszyć oko nie tylko właściciela ale również potencjalnych klientów. Toyota to bardzo piękne auto.