Lista wypożyczalni samochodów w Szczecinie

Wypożyczalni samochodowych w Szczecinie jest cała masa. Klienci mają w czym wybierać to akurat jest plus, ale jak wybrać najlepszą w takim pięknym mieście jak Szczecin? Lista wypożyczalni samochodów w Szczecinie pomoże dokonać prawidłowego wyboru. Każda z wypożyczalni ma w swojej ofercie wynajem krótkoterminowy lub długoterminowego czy wynajem z oc sprawcy kolizji. Wypożyczalnie najczęściej swoje siedziby mają  w strategicznych punktach miasta w różnych dzielnicach tak aby klient mógł do nich łatwo trafić. Poniżej lista najpopularniejszych wypożyczalni samochodów w Szczecinie.

lista wypożyczalni samochodów w Szczecinie

RDG Auto Rent

RDG ma w Szczecinie swoją siedzibę w Centrum miasta. Znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji można do niej bardzo łatwo dotrzeć z dworca PKP czy lotniska w Goleniowie. Wynajem aut oferuje bez limitu kilometrów oraz bez kaucji. Flota aut na wynajem posiada pełne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, AutoCasco oraz na życzenie ubezpieczenie  Assistance działające nie tylko na terenie naszego kraju ale również w Europie. Samochody dostępne na wynajem to nowoczesne auta sprawdzonych marek Mercedes, Audi, BMW, Toyota, Skoda, VW, Ford, Hyundai czy Kia.

Jeśli chcesz wynająć auto w Szczecińskiej wypożyczalni RDG niestety należy spełnić pewne warunki, najistotniejszy jest wiek klienta. Wynajem oferowany jest dla osób powyżej 19 roku życia, konieczne jest posiadanie ważnego prawa jazdy od co najmniej jednego roku oraz drugi dokument tożsamości może to być  dowód osobisty lub paszport. Firma która chciałby skorzystać z usług tej wypożyczalni powinna posiadać numer NIP i REGON lub odpis z rejestru KRS.

Rezerwację samochodu można wykonać na kilka sposobów. Osobiście w siedzibie firmy, telefonicznie, e-mailowo lub on line na stronie wypożyczalni.  Podczas rezerwacji auta należy podać kilka danych model samochodu, datę wynajmu, miejsce i godzinę odbioru pojazdu. Jeśli planujesz wyjazd za granicę kraju podczas rezerwacji należy to zgłosić.

Szczecińska Wypożyczalnia Samochodów RDG prowadzi wynajem w:

  • Niepodległości 22
  • Lotnisko Goleniów
  • Lotnisko Szczecin

Platinum Rent

Główna siedziba wypożyczalni Platinum Rent zlokalizowana jest przy ulicy Madalińskiego 8 w Szczecinie, drugi punkt to lotnisko w Goleniowie. Flota wypożyczalni tej szczecińskiej wypożyczalni to kilkadziesiąt pojazdów sprawdzonych i cenionych marek między innymi to Dacia, Fiat, Opel, Toyota, Ford czy Kia. W Platinum Rent usługi obejmują wynajem krótkoterminowy, długoterminowy oraz auto zastępcze po kolizji. Rezerwacji pojazdu można dokonać na stronie internetowej lub telefonicznie.

PoloAuto

Wypożyczalnia samochodów Polo Auto to kolejna lokalna firma. Znajduje się przy ulicy Wincentego Kadłubka 41 (obok Netto). W ofercie wypożyczalni PoloAuto znajdziemy samochody osobowe, minibusy, auta dostawcze a nawet lawety.  Na stronie internetowej wypożyczalni jest formularz rezerwacji, dzięki któremu można szybko obliczyć koszt wynajmu samochodu. Flota to między innymi auta marek: Fiat, Citroen, Opel, Hyundai, Skoda.

AutoMaks

Szczecińska wypożyczalnia AutoMaks ma swoje biuro przy ul. Bohaterów Warszawy 40 w centrum handlowym Turzyn. Skontaktować się z nią można osobiście, e-mailowo, telefonicznie. Auto Maks ma w ofercie wynajem nie tylko samochodów osobowych ale też busów i aut dostawczych. Są to na przykład VW, Renault, Ford, Skoda, Fiat, Kia. Możliwe jest także wypożyczenie Busa 9 osobowego.

Car Net

Car Net to sieciowa wypożyczalnia samochodów posiada 31 oddziałów w całym kraju ma też swój oddział w Szczecinie. Biuro umiejscowione jest przy ul. Południowa 15 obok Makro. Car Net można oferuje wynajem bez limitu kilometrów, jest to bardzo ważne jeśli planujesz dłuższy wyjazd. Jeśli nie posiadasz prawa jazdy ciekawym rozwiązaniem jest opcja wypożyczenia samochodu wraz z kierowcą. Flota samochodów Car Net obejmuje to auta osobowe nawet takie z wyższej półki. W ofercie posiada takie marki jak Toyota, Kia, Opel, Renault, Skoda czy Suzuki.

99Rent

99Rent to wypożyczalnia, która znajduje się przy ul.Milczańska 30A obok Tesco, czyli na Pomorzanach. Standardowo w ofercie proponują wynajmy krótkoterminowe, jak i na dłuższy czas. 99Rent dla swoich klientów podobnie do innych wypożyczalni często proponuje różne promocje weekendowe np opłata za jedyne dwie doby, oraz rabaty dla stałych klientów. Wśród samochodów, które można wynająć to pojazdy marki Volvo, Volkswagen, Toyota, Seat, Skoda, Opel, Mercedes czy Kia.

Avis

Wypożyczalnia samochodów Avis ma w Szczecinie dwa biura obsługi klientów Plac Rodla 10 czyli hotel Radisson Hotel  oraz Airport-terminal arrival Hall, Glewice 1a na lotnisku w Goleniowie. W hali przylotów można wynająć auta osobowe różnych marek. W ofercie wypożyczalni avis znajdują się nowe modele samochodów marek Seat, Volvo, Audi, Toyota, Ford, Mercedes czy Renault. Na stronie internetowej wypożyczalni Avis można można znaleźć ciekawe promocje obniżające koszt wynajmu jak na przykład opcję dopisania drugiego kierowcy za darmo.

Panek

Panek to ogólnopolska sieć wypożyczalni. W Szczecinie ma aż trzy oddziały które znajdziemy na Prawobrzeżu Szczecina przy ulicy Hangarowej 13 na lotnisku w Goleniowie oraz przy Mieszka I 73 Galeria Atrium Molo. Nowością w wypożyczalni samochodów Panek jest CarSharing. Obok wynajmu samochodów na minuty można  wypożyczyć samochód tradycyjnie na kilka dni albo na dłużej. Flota pojazdów to samochody marek Fiat, Mazda, Mercedes, Renault, Skoda, Opel, Audi, Kia czy Toyota. W ofercie znajdują się samochody osobowe jak i dostawcze.

Spis wypożyczalni w Szczecinie

Będziemy się starać aktualizować spis wypożyczalni na bieżąco dzięki czemu nasza lista wypożyczalni aut w Szczecinie będzie zawsze aktualna.