Bus 9 osobowy z kierowcą – wygodny transport dla każdego.

Transport osobowy to branża, która cieszy się  niesłabnącą popularnością. Przemieszczać musi się każdy z nas, czy to do pracy, czy dla przyjemności, bez względu na cel, nie raz dopada nas dylemat: jak dostać się miejsce sprawnie, bezpiecznie tanio i wygodnie. Możliwości jest wiele, a jednym z kluczowych czynników, które trzeba wziąć pod uwagę gdy wybieramy środek transportu, jest liczba osób, która będzie się przemieszczać. Gdy potrzebujemy podróżować w grupie nie więcej niż kilku osób bardzo ciekawą opcją jest wynajem busa 9 osobowego z kierowcą.

Wygoda samochodu osobowego nawet dla 8 pasażerów

wynajem busa 9 osobowego z kierowcąTo właśnie dobór odpowiedniej wielkości środka lokomocji do ilości przewożonych osób ma kluczowe znaczenie dla tego, czy podróż będzie mogła przebiec komfortowo i sprawnie. Wybór zbyt ciasnego pojazdu nie da szans na wygodę pasażerom. Z kolei gdy zdecydujemy się na środek transportu znacznie większy, niż nasze potrzeby musimy pamiętać, że wpłynie to negatywnie na tempo podróży i jej koszty. Również w przypadku gdy istotne dla nas są przesłanki ekologiczne, powinniśmy zadbać o to aby nie wozić pustego miejsca i zbędnie nie zanieczyszczać środowiska. Bardzo często, zarówno w celach biznesowych jak i przy okazji wielu uroczystości rodzinnych, grupa udająca się w podróż liczy kilka osób. Idealnym wyjściem w takiej sytuacji jest wynajem busa 9 osobowego z kierowcą. Pojazd takiej klasy zapewnia pasażerom miejsca o komforcie identycznym z samochodem osobowym. Jednocześnie pozostaje zwrotny, mobilny i szybki, co nie jest bez znaczenia, gdy zależy nam na czasie podróży, lub gdy jej cel znajduje się w miejscu  trudno dostępnym dla dużych pojazdów.

Wynajęty kierowca to komfort i niezależność.

Bardzo istotną korzyścią, którą zyskamy decydując się na wynajem busa 9 osobowego z kierowcą, jest fakt, że sami nie musimy prowadzić auta. Trudno zliczyć wszystkie zalety wynikające z tej sytuacji. Oczywistą sprawą jest, że prowadzenie samochodu, szczególnie w długiej trasie jest męczące. Komfort to jedno, a przecież niejednokrotnie celem takiej podróży jest spotkanie biznesowe. Na pewno znużenie drogą nie wpłynie pozytywnie na atmosferę do interesów. Podobnie sytuacja wygląda, gdy wynajętym busem planujemy dotrzeć na imprezę czy na dworzec PKP. Niejeden z nas zna ten dylemat, jak połączyć zabawę z odpowiedzialnością. No bo jak sięgnąć po smakowitego drinka, skoro w głowie ciągle mamy myśl, że czeka nas jeszcze powrót. W takiej sytuacji nie ma wygodniejszego wyjścia, niż wynajęty kierowca, gotowy do pełnienia swych obowiązków wtedy gdy będziemy go potrzebować. Kiedy zrelaksowani zechcemy udać się w drogę powrotną, nie będziemy się martwić o to jak to zrobić.

Odrobina luksusu w atrakcyjnej cenie

Wygoda i komfort wynikające z odpowiednio dobranego pojazdu to jedno, niezależność i prestiż jakie daje wynajęty kierowca to drugie. Dla wielu jednak osób bardzo istotną sprawą są koszty. Zwykle jest tak, że gdy nie zagłębimy się w szczegóły to wydaje nam się, że najtańszą opcją przemieszczania się jest transport publiczny. Niejednokrotnie, nie kalkulując dokładnie decydujemy się na takie właśnie rozwiązanie, nie zwracając uwagi, że bardzo wtedy cierpi komfort podróży. To wcale nie jedyny mankament takiego rozwiązania. Pociągi, autobusy i samoloty kursują zawsze na określonych trasach. Powoduje to nieraz bardzo duże problemy logistyczne. O ile w sytuacji gdy chcemy podróżować pomiędzy dużymi miastami problem ten nie jest tak istotny, bo z reguły są one dobrze skomunikowane, to w przypadku przemieszczania się pomiędzy mniejszymi miejscowościami sytuacja znacznie się komplikuje. Tracimy czas w oczekiwaniu na przesiadki, cała podróż się wydłuża, również z powodu okrężnych tras którymi często jeżdżą środki komunikacji masowej. To zrozumiałe, że są ustawione tak, aby obsłużyć jak największą ilość pasażerów, ale z punktu widzenia naszej podróży wiąże się to z niedogodnościami.

Koszty spadają, gdy podzielimy je na uczestników

Podróżując w kilka osób koniecznie trzeba zauważyć jeszcze jeden aspekt, który często jest niedoceniany. W przypadku większej grupy, koszty całej podróży nie może przysłaniać kosztu jednostkowego. Gdy wyjeżdżamy gdzieś sami, zakup biletu na pociąg, czy na autobus wydaje się niedużym wydatkiem, szczególnie w odniesieniu do kosztów podróży własnym samochodem, lub specjalnie wynajętym pojazdem. Nie sposób jednak nie zauważyć, że gdybyśmy mieli kupić na przykład 7 takich biletów, to ich koszt okaże się nieraz znacznie wyższy niż wynajem busa 9 osobowego z kierowcą. W efekcie dochodzi do paradoksalnej sytuacji, w której okazuje się że środek transportu mniej wygodny, wolniejszy i wymagający więcej czasu na podróż i jej poprawne zorganizowanie jest znacznie droższy. Okazuje się, że rozwiązanie prestiżowe, komfortowe, szybkie, spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów, może być tańsze niż podróżowanie komunikacją zbiorową, która przecież bardzo często wzbudza niechęć.

Bus dla dziewięciu osób z kierowcą – dlaczego warto?

wynajem samochodu z kierowcąDochodzimy do momentu w którym wyraźnie widać, że kompleksowe podejście nawet do z pozoru prostych zagadnień, może przynieść liczne korzyści. To, co na pierwszy rzut oka wydaje się słuszne z punktu widzenia ekonomii i wygody, wcale nie musi takie być. Ta zasada bardzo wyraźnie uwidacznia się w sytuacji wyboru środka transportu. Jeśli dobrze się do tego przygotujemy, realnie ocenimy nasze potrzeby i możliwości, możemy zyskać wiele. Uniknięcie najczęstszych błędów, takich jak wybór zbyt dużego pojazdu, zbytnia wiara w atrakcyjne ceny komunikacji zbiorowej czy mylne przeświadczenie o wysokich kosztach wynajmu indywidualnego, może zaoszczędzić nam wielu kłopotów. W praktyce bardzo często okaże się, że idealnym rozwiązaniem jest wynajem busa 9 osobowego z kierowcą. Jego rozmiar sprawi, że doskonale będzie pasował wielkością do grupy podróżnych, najczęściej potrzebujących transportu. Komfort i mobilność na poziomie samochodu osobowego sprawią, że nawet najbardziej daleka trasa, będzie komfortowa i przebiegnie w szybkim tempie. Wynajęty kierowca da nieocenioną niezależność. Podróż sama w sobie jest przecież męcząca, nie warto tego stanu pogłębiać samodzielnym prowadzeniem samochodu. Wybierając busa, zyskujemy też finansowo. Niskie koszty w przeliczeniu na osobę to coś co przekona oszczędnych i będzie miłym zaskoczeniem, po podliczeniu budżetu. Te wszystkie cechy dają razem obraz tego rodzaju transportu, jako bardzo korzystnego i przeznaczonego dla różnych grup podróżnych. Ta elastyczność ma bardzo duże znaczenie, ze względu na to, że może być atrakcyjna zarówno dla grupy biznesmenów, przemieszczających się służbowo w interesach jak i dla młodzieżowej paczki, która potrzebuje sprawnie i tanio dostać się na imprezę. Widać więc wyraźnie, że transport busem z wynajętym kierowcą to rozwiązanie bardzo uniwersalne, które może usatysfakcjonować każdego. Planując podróż w gronie kilku osób warto je rozważyć. W niejednym wypadku, po podjęciu takiej decyzji i naocznym ujrzeniu wszystkich zalet, będzie to podstawowy środek transportu na długie lata. Zapraszamy wypożyczalnia samochodów Szczecin RDG. W naszej ofercie znajdziesz Opel Vivaro  Renault Traffic  czy VIP Mercedes V